OSTROWIEC: 23-latka z dopalaczami

  • 28.06.2018, 15:06
OSTROWIEC: 23-latka z dopalaczami
Podziel się:
Oceń:
Policja kryminalna z Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymała 23–letnią kobietę, która posiadała 3 gramy substancji psychoaktywnej, mogącą być tzw. dopalaczem. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego z Ostrowca Świokrzyskiego przeszukali mieszkanie 23–letniej ostrowczanki. Z wcześniejszych informacji wynikało, iż kobieta może posiadać narkotyki lub substancje psychoaktywne tzw. dopalacze. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli opakowanie z zawartością 3 gram białego proszku, który zostanie poddany specjalistycznej ekspertyzie. Policjanci wstępnie ustalili, że kobieta zakupiła tą substancję za pomocą internetu. Jeśli badania potwierdzą, że jest to substancja zakazana psychoaktywna, 23-latka usłyszy zarzut. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja w dalszym ciągu apelują o niezażywanie żadnych środków psychoaktywnych, gdyż skutki przyjęcia takich specyfików mogą okazać się tragiczne.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe