III runda MosirGutwinRun

  • 22.06.2018, 15:12
III runda MosirGutwinRun MOSiR
Podziel się:
Oceń:
W pierwszą niedzielę lipca odbędzie się III runda cyklu biegów „VI MosirGutwinRun 2018 – Półmaraton i Maraton na raty”. To ostatni moment, by wystartować w tegorocznej imprezie i zaliczyć start w czterech rundach.

W niedzielę 1 lipca odbędzie się kolejny bieg z cyklu „VI MosirGutwinRun 2018 – Półmaraton i Maraton na raty”. 

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

Ideą imprezy jest zaliczenie na raty jednego z dwóch popularnych biegów długodystansowych. Aby tego dokonać należy wziąć udział przynajmniej w czterech z sześciu zaplanowanych rund. Czterokrotny udział w biegu na 5 lub 10 kilometrów pozwoli na symboliczne zaliczenie odpowiednio półmaratonu lub maratonu. Na końcowy wynik złoży się suma czasów, a w przypadku udziału w większej liczbie rund (5 lub 6) pod uwagę brane będą cztery najlepsze wyniki. Do zaliczenia „Półmaratonu na raty” zaproszeni zostaną też amatorzy marszów nordic walking, którzy biorą udział w konkurencji na dystansie 5km.

Pierwsi na starcie staną uczestnicy najdłuższego biegu, a więc 10-kilometrowego. Swój bieg rozpoczną o godzinie 9:30. O godzinie 11:00 odbędą się biegi dla dzieci na dystansach: 100m (dla przedszkolaków), 300m (szkoły podstawowe, klasy I-III) i 1000m (szkoły podstawowe, klasy IV-VI). Po nich do rywalizacji staną uczestnicy biegu na dystansie 5km oraz marszu nordic walking (godz. 11.30). 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe