III Tura Międzyszkolnej Ligii Strzelectwa Sportowego

  • 20.06.2018, 14:26 (aktualizacja 20.06.2018 19:43)
  • Judyta Szczerbińska
III Tura Międzyszkolnej Ligii Strzelectwa Sportowego
Na strzelnicy Klubu Sportowego Świt Starachowice 18 czerwca 2018 r. zrealizowano ostatnią, trzecią turę zawodów Międzyszkolnej Ligi Strzelectwa Sportowego. 

Zawody strzeleckie są częścią, realizowanego w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Stanisława Staszica "Programu Edukacji Patriotycznej i pro Obronnej Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych". Zorganizowano je z inicjatywy instruktorów ostrowieckiej Jednostki Strzeleckiej 2013 Związku Strzeleckiego- w tym Dariusza Kaszuby. 


W trzeciej turze zorganizowanej 18 czerwca,  uczestniczyło  5 zespołów ze swoimi opiekunami. Wykonano strzelanie na  odległość 50m z karabinka sportowego bocznego zapłonu w pozycji strzeleckiej leżąc. Po 5 strzałach próbnych zawodnicy podchodzili do tarcz i sprawdzali wyniki, po czym wykonywali drugą serię 5 strzałów ocenianych. 

Zawody sędziowali dyrektor LO nr I Dariusz Kaszuba wraz z nauczycielami -opiekunami. Prowadzącym strzelanie był instruktor Klubu Sportowego Świt. 


Podsumowaniu końcowe:
 
I miejsce z wynikiem 328p. - LO nr II im. J. Chreptowicza

II miejsce z wynikiem 325p. - LO nr I im. St. Staszica 

III miejsce z wynikiem 315p. -ZS nr 3 

IV miejsce z wynikiem 295p- CUKZiU

V miejsce z z wynikiem 286p- LO nr III im. Wł. Broniewskiego

Najlepsi strzelcy 3 tury:  

I miejsce z wynikiem 43p. - LO Nr I 

II miejsce z wynikiem 41p. - z ZS nr 3

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe