CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

WSBiP zaprasza na wykład dr Leszka Sykulskiego

  • 19.06.2018, 12:34 (aktualizacja 19.06.2018 12:39)
 WSBiP zaprasza na wykład dr Leszka Sykulskiego
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 23 czerwca w Wyżeszj Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, wykład otwarty wygłosi dawny wykładowca uczelni dr Leszek Sykulski.

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości zaprasza na wykład otwarty "Geopolityka, a bezpieczeństwo Polski", który wygłosi dr Leszek Sykulski.

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

Dr Leszek Sykulski to znany w Polsce ekspert w dziedzinie geopolityki oraz bezpieczeństwa, doktor nauk o polityce, historyk i nauczyciel akademicki. Obecnie pracuje w Zakładzie Nauk o Obronności w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. W przeszłości wykładał w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie i Akademii Polonijnej w Częstochowie. W 2015 r. prowadził zajęcia jako profesor wizytujący w Uniwersytecie Saint Jerome w Douala (Kamerun).

Wykład odbędzie się sie w sobotę 23 czerwca o godzinie 15:00 w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Bloku B, Aula II.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe