Dzień Dziecka u "Chreptusów"

  • 1.06.2018, 12:37 (aktualizacja 01.06.2018 16:51)
  • Artur Sitarski
Dzień Dziecka u "Chreptusów"
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowali 30 maja piknik z okazji Dnia Dziecka. Do wspólnej zabawy zaprosili młodszych kolegów z Przedszkola nr 12.

Przedszkolakom aktywna forma spędzenia wolnego czasu ze starszymi kolegami przypadła do gustu. Dzieci bawiły się świetnie uczestnicząc w wielu zabawach. Nastrój przedszkolaków udzielił się licealistom i nauczycielom „Chreptusa”. Wspólna zabawa i integracja pozwoliła zrelaksować się i odpocząć od nauki. Przed uczniami ostatni przedwakacyjny etap związany z licznymi zaliczeniami oraz wystawianiem ocen. Walka o jak najlepsze oceny na świadectwie wchodzi w decydującą fazę.

W czasie szkolnego pikniku uczniowie zorganizowali specjalny kiermasz, z którego dochód zasilił konto szkolnego samorządu. Zebrane pieniądze najczęściej są przeznaczane na realizację kolejnych pomysłów i inicjatyw młodzieżowych. Samorząd uczniowski w LO nr II jest bardzo aktywny, co udowodnił organizując tegoroczny Dzień Dziecka. Z inicjatywy młodzieży rodzą się różne pomysły. Na szkolnych korytarzach na przykład pojawiły się sofy, tworząc lubianą przez uczniów strefę rekreacji bo przecież wypoczęty uczeń chłonie wiedzę znacznie lepiej.

Artur Sitarski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe