CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Dzień Dziecka u "Chreptusów"

  • 1.06.2018, 12:37 (aktualizacja 01.06.2018 16:51)
Dzień Dziecka u "Chreptusów"
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowali 30 maja piknik z okazji Dnia Dziecka. Do wspólnej zabawy zaprosili młodszych kolegów z Przedszkola nr 12.

Przedszkolakom aktywna forma spędzenia wolnego czasu ze starszymi kolegami przypadła do gustu. Dzieci bawiły się świetnie uczestnicząc w wielu zabawach. Nastrój przedszkolaków udzielił się licealistom i nauczycielom „Chreptusa”. Wspólna zabawa i integracja pozwoliła zrelaksować się i odpocząć od nauki. Przed uczniami ostatni przedwakacyjny etap związany z licznymi zaliczeniami oraz wystawianiem ocen. Walka o jak najlepsze oceny na świadectwie wchodzi w decydującą fazę.

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

W czasie szkolnego pikniku uczniowie zorganizowali specjalny kiermasz, z którego dochód zasilił konto szkolnego samorządu. Zebrane pieniądze najczęściej są przeznaczane na realizację kolejnych pomysłów i inicjatyw młodzieżowych. Samorząd uczniowski w LO nr II jest bardzo aktywny, co udowodnił organizując tegoroczny Dzień Dziecka. Z inicjatywy młodzieży rodzą się różne pomysły. Na szkolnych korytarzach na przykład pojawiły się sofy, tworząc lubianą przez uczniów strefę rekreacji bo przecież wypoczęty uczeń chłonie wiedzę znacznie lepiej.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe