CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Akcja „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”

  • 30.05.2018, 11:29 (aktualizacja 31.05.2018 10:51)
Akcja „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”
Podziel się:
Oceń:
Świętokrzyska Policja w dniach od 30 maja do 3 czerwca prowadzi działania na drogach pod nazwą „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”. Głównym celem akcji jest zminimalizowanie i zapobieganie zdarzeniom drogowym powstającym w związku z lekceważeniem obowiązujących zasad.

Podczas długiego weekendu w dniach od 30 maja do 3 czerwca należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych w całym województwie świętokrzyskim. Oprócz kontroli prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Funkcjonariusze będą też przeprowadzać liczne kontrole stanu trzeźwości kierowców.

Długi weekend i towarzysząca mu ładna pogoda sprawi, że ruch na drogach będzie większy. Policja apeluje o trzeźwość, rozsądek i przestrzeganie przepisów. Nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych czy nieustępowanie pierwszeństwa, to najczęstsze przyczyny tragedii na drodze.

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
topola
topola 30.05.2018, 20:10
Zależy kto jak patrzy na bezpieczeństwo, aczkolwiek patrząc na ilość niedzielnych kierowców wyjeżdżających na ulice w trakcie takich długich weekendów to te ograniczenia może mają i sens. Ja tam sobie po prostu włączę yanosika

Pozostałe