To będzie piknik z Gwiazdami

  • 28.05.2018, 14:14 (aktualizacja 04.06.2018 15:35)
To będzie piknik z Gwiazdami Materiał organizatora
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 2 czerwca, w ramach Wielkiego Pikniku Rodzinnego do Ostrowca Świętokrzyskiego zawita plejada polskich gwiazd muzyki, kina i telewizji. Imprezę poprowadzi małżeństwo Małgorzata i Paweł Królikowscy oraz Leszek Zduń. Przed mieszkańcami wystąpi także Andrzej Sikorowski z córką oraz Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Podczas Wielkiego Pikniku Rodzinnego, obok występów lokalnych talentów, na scenie pojawią się znani polscy artyści.

O godzinie 14:00 rozpocznie się spotkanie formacyjne z Leszkiem Zduń, znanym polskim aktorem oraz reżyserem dubbingu .

Około godziny 16:30 mieszkańcy miasta będą mieli okazję spotkać się z prowadzącymi imprezę  Małgorzatą Ostrowską- Królikowską i Pawłem Królikowskim.

Paweł Królikowski to polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, realizator telewizyjny oraz prezes Związku Artystów Scen Polskich. Telewidzowie mogli go oglądać m.in. w roli policjanta Igora Rosłonia  w serialu "PitBull", czy Kusego w serialu "Ranczo". Zasiada także w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".
Małgorzata Ostrowska- Królikowska, prywatnie żona Pawła Królikowskiego i matka pięciorga dzieci, zawodowo aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. W 1997 roku znalazła się w obsadzie telenoweli "Klan", w której gra do dziś. Rola Grażynki Lubicz, zatroskanej żony i matki, przyniosła jej dużą popularność wśród masowej widowni.

Tuż przed godziną 18:00 odbędzie się koncert i zabawa taneczna przy muzyce Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Muzyka przeniesie słuchaczy do czasów, w których królowały przeboje Adama Astona, Henryka Warsa czy Jerzego Petersburskiego. Grupa powstała z zamiłowania do dawnych, przedwojennych melodii i piosenek. Kontynuuje tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych zachowując przy tym ich naturalny i ponadczasowy czar.

Na zakończenie imprezy przed ostrowiecką publicznością wystąpią Maja i Andrzej Sikorowscy
Andrzej Sikorowski to autor piosenek, wokalista, gitarzysta, lider Grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Od 2005 roku występuje także u boku swojej córki, Mai Sikorowskiej, jako autor, kompozytor, akompaniator i partner wokalny. Wspólnie nagrali polsko-grecką płytę „Kraków-Saloniki”, w 2010 roku płytę „Sprawa rodzinna”, a w 2016 roku ukazał się ich najnowszy album „Okno na Planty”.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Lokalna.TV

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe