Finisaż Ewy Pełki

  • 17.05.2018, 15:02 (aktualizacja 17.05.2018 15:29)
  • Artur Sitarski
Finisaż Ewy Pełki
Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje wyjątkowe wydarzenie. To finisaż wystawy prof. Ewy Pełki. Autorka wprowadzi uczestników w świat swojej ostatniej fascynacji twórczej.

W wyjątkowym wydarzeniu będą mogli wziąć udział wszyscy odwiedzający BWA w piątek 18 maja. „Fragmenty” prof. Ewy Pełki będą miały swój finisaż. To podkreślenie roli wagi prezentowanych dzieł, gdyż nie każdy wystawa kończy się w taki sposób. Autorka wprowadzi uczestników w świat swojej ostatniej fascynacji twórczej - świeckiej mandali. Sam proces tworzenia a precyzyjniej mówiąc, sypania jest czasochłonny i trwa kilka godzin. Odwiedzający BWA, wezmą udział w finałowej części tego wydarzenia. Jednak to nie wszystkie niespodzianki jakie przygotowało BWA dla odwiedzających finisaż. Pasjonaci sztuki będą mogli także podziwiać pokaz "Iluminatora" autorstwa Wojtka Wierzbickiego. To ostatnia okazja dla miłośników malarstwa aby zapoznać się z twórczością prof. Ewy Pełki.

Artur Sitarski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe