Uczniowie Staszica w finale międzynarodowego konkursu

Uczniowie Staszica w finale międzynarodowego konkursu LO Nr I
Ekipa filmowa młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Stanisława Staszica zakwalifikowała się do finału XIV Międzynarodowego Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego.

14 Edycja Międzynarodowego Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego w Zielonej Górze odbywa się pod hasłem "Światło/Światła". Na taki właśnie temat uczestnicy mieli przygotować film krótkometrażowy zawierający dialogi w języku francuskim i napisy w języku polskim. Wśród finalistów w Zielonej Górze FrankoFilm 2018 znaleźli się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Śiętokrzyskim, w składzie: Barbara Mączka, Martyna Michalek, Kinga Chrzanowska, Oliwia Szklanowska, Mateusz Gronkowski, Jakub Żardecki oraz absolwenci Mateusz Pocheć i Paweł Lichota. 

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Do finału Międzynarodowego Festiwalu zakwalifikowało się 47 filmów, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej edycji. Jedną z osób reprezentujących ekipę z Ostrowca Świętokrzyskiego w Zielonej Górze w czerwcu będzie Kinga Chrzanowska. 

Film uczniów Liceum Staszica do obejrzenia pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=44X51P2azZY
 

Judyta Szczerbińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe