"Chreptusy" spotkają się już za miesiąc

"Chreptusy" spotkają się już za miesiąc
Trwają zapisy na X Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim, który odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 roku. 

Dawni uczniowie "Chreptusa" mogą powrócić do lat szkolnych. Odświeżyć znajomości, nawiązać kontakty i ponownie zasiąść w szkolnej ławce. To już dziesiąty zjazd, organizowany przez Towarzystwo Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Organizatorzy zaplanowali m.in. spotkanie integracyjne na Krzemionkach. Główne uroczystości odbędą się 16 czerwca. Rozpocznie je msza św. o godz. 9 w kolegiacie pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Tego dnia odbędzie się również Bal Absolwentów. Do tej pory swoje uczestnictwo w zjeździe potwierdziło już kilkadziesiąt osób z kraju i zagranicy. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia Ostrowczan. Spotkania absolwentów zawsze dostarczają wielu wspomnień i często są okazją do wzruszeń. 

Czasu na zapisy nie zostało dużo. Ze względów organizacyjnych rejestracja w biurze zjazdowym będzie trwała do 30 maja. Biuro czynne jest od godziny 10.00 do 13.00, od poniedziałku do piątku, w budynku szkoły. 

Artur Sitarski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe