Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą

Media społecznościowe, świat wirtualny, gry. To obszar w którym dziś funkcjonuje młodzież. Samotność, wyobcowanie, uzależnienia, przemoc - to nowe problemy życiowe z którymi coraz częściej spotykają się nastolatkowie. Właśnie książki o takiej tematyce cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludzi młodych.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

O świecie gier komputerowych opowiada książka Małgorzaty Wardy „5 sekund do Io”. Podejmuje ona tematy trudne ale aktualne. Granica między niebezpiecznym światem wirtualnym zaciera się i łączy się ze światem realnym. Autor piszący książki dla młodzieży, który chce być pisarzem wiarygodnym, musi wejść w świat młodych. Musi stać się jednym z nich aby ich zrozumieć. Inaczej zostanie poddany surowej ocenie. Spotkanie z Małgorzatą Wardą odbyło się w ramach Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Lubię czytać! A właśnie książkę „5 sekund do Io” do tego konkursu wybrano.

Wg najnowszych badań Biblioteki Narodowej w 2017 roku 38% Polaków przeczytało co najmniej jedną książkę, statystyki utrzymują się na stałym poziomie ale wciąż czytamy mało. Dlatego ważne jest aby promować i zachęcać do czytania książek.

Artur Sitarski
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe