Ostrowiec by night

Ostrowiec by night
W ramach wydarzenia "Noc Muzeów", w sobotę 19 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim, Punkt Informacji Turystycznej w MCK organizuje nocną wycieczkę, podczas której będzie można odwiedzić niedostępne na co dzień dla zwiedzających miejsca i budynki.

Impreza "Noc Muzeów" gości w Polsce od 2003 roku i coraz więcej miast angażuje się w jej organizację. "Nocy Muzeów", oprócz udostępniania instytucji kultury, towarzyszą imprezy kulturalne, jak również otwierane są zabytkowe budynki, które na co dzień są niedostępne dla zwiedzających.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

W Ostrowcu Świętokrzyskim "Noc Muzeów", zorganizowana przez Punkt Informacji Turystycznej w Miejskim Centrum Kultury, odbędzie się w sobotę 19 maja.

Nocna wycieczka pod nazwą "Ostrowiec by night" rozpocznie się o godzinie 21:00 przed kinem Etiuda. Uczestnicy będą zwiedzać m.in. Miejską Bibliotekę Publiczną mieszczącą się w willi Lirszów przy ulicy Wardyńskiego, Komendę Powiatową Policji, która zajmuje siedzibę dawnego Banku Pfeffera przy Alei 3 Maja oraz Urząd Stanu Cywilnego w dawnym dworku Saskich przy ulicy Siennieńskiej. Na koniec spotkania zaplanowano zwiedzanie kina "Etiuda" z nocnym seansem.  

Późnym wędrówkom po mieście będzie towarzyszyć gra miejska „Ghostbusters 2018". Zabawa polegać będzie na rozwiązaniu zagadki tajemniczej zjawy, która nawiedziła kino.

Udział w wycieczce i wstęp na seans są bezpłatne. 

Judyta Szczerbińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe