Dni otwarte w Samochodówce

  • 9.05.2018, 11:14 (aktualizacja 15.05.2018 13:55)
Dni otwarte w Samochodówce CKZiU
Podziel się:
Oceń:
W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli popularnej Samochodówce, w sobotę 12 maja odbędą się dni otwarte dla młodzieży kończącej gimnazjum oraz ich rodziców.

Coraz mniej czasu na wybór dalszego kształcenia pozostało gimnazjalistom, którzy w tym roku kończą szkołę. Tym razem, w celu pomocy w dokonaniu właściwego wyboru, swoje drzwi przed przyszłymi uczniami otwiera Samochodówka. W sobotę 12 maja w godzinach od 9:00 do 12:00 odbędą się dni otwarte. 

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim zaplanowało na ten dzień zwiedzanie specjalistycznych pracowni, zapoznanie się z ofertą edukacyjną oraz warsztaty zawodowe. Program skierowany jest do entuzjastów mody fryzjerskiej oraz najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych. W roku szkolnym 2018/2019 ma powstać także nowy kierunek - elektryk. Od wielu lat w powiecie ostrowieckim nie było kształcenia w tym kierunku, a rynek ostrowiecki czeka na młodą wykwalifikowaną kadrę. 

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe