WSBiP gospodarzem Międzynarodowej Konferencji Eksperckiej

  • 10.05.2018, 09:15
WSBiP gospodarzem Międzynarodowej Konferencji Eksperckiej
Podziel się:
Oceń:
Przez trzy dni w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości odbywać się będzie Międzynarodowa Konferencja Ekspercka "Konflikty asymetryczne i wojny hybrydowe w XXI wieku".

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości będzie gospodarzem Międzynarodowej Konferencji Eksperckiej "Konflikty asymetryczne i wojny hybrydowe w XXI wieku". Konferencja zgromadzi około 60 prelegentów z ponad 10 krajów i potrwa od 23 do 25 maja. Wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania autorskie, bezpłatne warsztaty i wykłady otwarte. 

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

W czwartek 24 maja odbywać się będą równolegle dwa wydarzenia: spotkanie autorskie z Krystyną Kurczab-Redlich, reporterką wojenną, autorką bestsellerowych książek o Rosji, nominowaną przez Amnesty International do Pokojowej Nagrody Nobla oraz wykład otwarty ppłk.dr. n. med. Zoltana Totha z Centrum Doskonalenia Medycyny Militarnej NATO "Osiągnięcia medycyny wojskowej podczas globalnej wojny z terroryzmem"

W piątek 25 maja wykład otwarty poprowadzi prof. Vakhtang Maisaia "Region kaspijsko-kaukaski w okresie pozimnowojennym". Równolegle odbywać się będą warsztaty Dariusza Lorantego, eksperta ds. bezpieczeństwa, czołowego polskiego negocjatora policyjnego "Bezpieczeństwo w pracy urzędnika publicznego".

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe