12 godzin biegu w szczytnym celu

12 godzin biegu w szczytnym celu Stowarzyszenie OstroBiec
W sobotę 19 maja wystartuje bieg charytatywny "Kilometry dobra". Imprezę na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Gutwin organizuje Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na remont Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych NASZ DOM w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bieg "Kilometry dobra" odbędzie się w formie sztafety członków Ostrowieckiego Stowarzyszenia Biegaczy „OstroBiec”, która będzie biec nieprzerwanie przez 12 godzin. Każdy kto zechce pomóc, będzie mógł dołączyć się w dowolnym momencie trwania sztafety.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Forma zbierania pieniędzy jest prosta. Jedno okrążenie wokół stawów na Gutwinie, czyli 1 kilometr,  kosztuje 1 złotówkę.

"Kilometry Dobra" to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata, zbierając środki na swój cel. W Ostrowcu Świętokrzyskim, cały dochód przeznaczony zostanie na remont Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych NASZ DOM. 


Bieg rozpocznie się 19 maja  na terenie  Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Gutwin o godzinie 8:00 rano i zakończy się o godzinie 20:00 . 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe