Dzieci ze świętokrzyskiego wśród najlepszych XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Pucharu Tymbarku”

  • 4.05.2018, 10:42 (aktualizacja 05.05.2018 10:16)
Dzieci ze świętokrzyskiego wśród najlepszych XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Pucharu Tymbarku” CyfraSport
Podziel się:
Oceń:
2 maja, po meczach Wielkiego Finału na PGE Narodowym w Warszawie, wyłonione zostały najlepsze w Polsce drużyny w kategoriach do lat 10 oraz 12. Najlepiej z naszego województwa zaprezentowała się drużyna AMO Kielce, która w kategorii U-10 chłopców zajęła szóste miejsce. Chłopcy z SP 27 w Kielcach, z katregorii wiekowej U-12 zajęli 12 miejsce. Drużyna dziewczynek z UKS Kunów zajęła 13. miejsce. 

Organizatorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywności sportowej wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń.

Rozdanie nagród było transmitowane na żywo, najlepsze ekipy w rozgrywkach zagrały decydujące mecze na stadionie, na którym gole strzelali m.in. Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik czy Cristiano Ronaldo. Rozegrane zostały 4 spotkania finałowe, które dostarczyły widzom wszystko, co najważniejsze w futbolu: piękne zagrania i bramki, dużą dawkę emocji, ale także postawy fair play i pasji w najszczerszym wydaniu.

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe