Szkoły ponadgimnazjalne zakończyły rok szkolny 2017/18

  • 27.04.2018, 15:21 (aktualizacja 29.04.2018 09:32)
Szkoły ponadgimnazjalne zakończyły rok szkolny 2017/18
Podziel się:
Oceń:

Emocje, wiele wspomnień a nawet żal, że to już koniec. Coś się jednak kończy bo coś nowego się zacznie. Dziś uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/18.  
Zakończenie nauki w szkole średniej to taki moment w którym pada pytanie: "Co dalej?" Czy uczniowie odnajdą się w dorosłym życiu, czy podołają trudnym, skomplikowanym sytuacjom. Te pytania stawia sobie młodzież i pedagodzy. Dziś absolwenci zgonie podkreślają, że szkoda im odchodzić ze szkoły bo zostawiają tu znajomych, przyjaciół i nauczycieli z którymi bardzo się zżyli.

Życie szkolne to lepsze i gorsze chwile, które kształtują charakter i zmuszają do dokonywania lepszych lub gorszych wyborów. To jeden z etapów dążenia do celu, satysfakcji a wielu wypadkach sukcesów. Teraz przed absolwentami szkół średnich najważniejszy egzamin - egzamin dojrzałości. Po świątecznym majowym odpoczynku, już 4 maja absolwenci przystąpią do egzaminu z języka polskiego. Tegoroczne matury potrwają do 25 maja. 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe