Plenerowe zajęcia "Aktywny senior 2018"

Plenerowe zajęcia "Aktywny senior 2018"
Zakończył się trzeci etap zajęć w ramach akcji „Aktywny Senior 2018”. Po ćwiczeniach w hali sportowej,   zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, kolejne zajęcia odbywać się będą w plenerze. W maju i czerwcu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia do pięknie położonego Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin.

Zajęcia składały się będą z dwóch części i będą odbywać się w podgrupach. W pierwszej jedna z grup weźmie udział we wspólnym marszu Nordic Walking, a druga w spotkaniu pod hasłem „Zdrowy i Bezpieczny Senior”, które poprowadzą pracownicy Straży Miejskiej oraz instruktorka Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego OSTO. 

W pakiecie taniej
W pakiecie taniej
W pakiecie taniej

W czerwcu zmieni się tematyka spotkań „Zdrowy i Bezpieczny Senior”.  Ratownik Harcerskiego Centrum Pierwszej Pomocy przeprowadzi instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej, a także pokaże jak zachować się w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. Zajęcia uzupełnią towarzyskie gry zespołowe.

Plenerowe zajęcia „Aktywny Senior 2018” odbywać się będą w każdą środę w godzinach 16:00 - 18:00, zawsze w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin. Dla ułatwienia transportu, linia nr 8  Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji będzie odjeżdżała w każdą środę z zajezdni obok Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin tuż po zakończeniu zajęć, czyli o godzinie 18.15 i będzie miała wydłużoną trasę. 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe