Zapraszamy na opowieści o współczesnych Indiach

  • 26.04.2018, 13:58 (aktualizacja 29.04.2018 09:35)
  • Judyta Szczerbińska
Zapraszamy na opowieści o współczesnych Indiach
W sobotę 28 kwietnia o swojej podróży do Indii opowiedzą zaprzyjaźnieni ze stowarzyszeniem Ostrower Marta i Bartosz Karcz, którzy ten wyjątkowy kraj odwiedzili już trzykrotnie.

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z ostrowieckimi podróżnikami Martą i Bartoszem Karcz, którzy opowiedzą o swoich wyprawach do Indii.. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. Będzie lekcja języka hindi oraz warsztaty wiązania sari. Uczestnicy zostaną poczęstowani wspólnie przygotowanym ćajem, czyli tradycyjną indyjską herbatą. Natomiast wieczorem, tego samego dnia odbędzie się slajdowisko, na którym podróżnicy zaprezentują zdjęcia oraz podzielą się opowieściami o współczesnych Indiach.

Spotkanie odbędzie  się w Galerii Fotografii MCK, Al. 3 Maja 6 o godz. 16.00. 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GOSC
GOSC 28.04.2018, 12:32
CZY TO JEST PŁATNE ?

Pozostałe