PIŃCZÓW: Policja i motocykliści we wspólnej akcji

  • 9.04.2018, 13:22 (aktualizacja 09.04.2018 14:11)
  • Judyta Szczerbińska
PIŃCZÓW: Policja i motocykliści we wspólnej akcji
W sobotę 8 kwietnia, w ogólnopolskiej akcji promującej bezpieczeństwo kierujących jednośladami pod nazwą „Bezpieczeństwo na drodze – uwaga motocykliści” wzięli udział wspólnie pińczowska drogówki z przedstawicielami stowarzyszenia Klub Motocyklowego Brave Dogs Polska Chapter Pińczów. Akcja ma charakter cykliczny i prowadzona jest co roku wczesną wiosną, wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego.

W minioną  sobotę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie wspólnie z motocyklistami, przeprowadzili akcję promującą bezpieczeństwo kierujących jednośladami. W trakcie kontroli drogowych, wręczali kierującym naklejki z hasłem PATRZ W LUSTERKA – MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE.  Napis umiejscowiony na tylnej szybie samochodu ma przypominać kierującym samochodami o motocyklistach. Poruszanie się motocyklem nie jest tak bezpieczne jak jazda autem, dlatego widząc jadącego jednośladem, należy zachować ostrożność. Kierujący motorem jest takim samym pełnoprawnym użytkownikiem dróg.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe