Zwycięstwo siatkarek KSZO Ostrowiec

Zwycięstwo siatkarek KSZO Ostrowiec
Pierwszy komplet punktów w rundzie rewanżowej zapisały na swoje konto siatkarki KSZO Ostrowiec. W czwartek 29 marca, w hali przy ul. Świętokrzyskiej, po dobrej grze pokonały ekipę Muszynianki Muszyna 3:1

Po pierwszym przegranym secie, 3 kolejne na swoją korzyść rozstrzygnęły pomarańczowo-czarne i arcyważny komplet punktów pozostał w Ostrowcu. Zwycięstwem nad Muszynianką siatkarki KSZO sprawiły prezent urodzinowy dla swojego szkoleniowca. Najlepszą zawodniczką czwartkowej potyczki została zdobywczyni 13 punktów Koleta Łyszkiewicz. 

MEDAX ZAPRASZA
MEDAX ZAPRASZA
MEDAX ZAPRASZA

Tragedii z porażki nie robił szkoleniowiec gości, choć miał zastrzeżenia do gry swoich podopiecznych. Niepocieszona po meczu była także ex siatkarka KSZO Roksana Brzóska. Do Ostrowca wraca jednak z dużym sentymentem i miłymi wspomnieniami. 

Po zwycięstwie nad drużyną Muszyny, siatkarki KSZO oddaliły się mocno od strefy barażowej. Jednak w dwóch kolejnych meczach, tym najbliższym z Piłą na wyjeździe oraz z Bydgoszczą u siebie, muszą zagrać w podobnym stylu jak z Muszynianką. 

Po XXIV serii pojedynków Ligi Siatkarskiej Kobiet drużyna ze Świętokrzyskiej, mając na koncie 28 punktów, plasuje się na IX miejscu w tabeli tej klasy rozgrywkowej.

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe