CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

ĆMIELÓW: Pożar domu jednorodzinnego

  • 13.03.2018, 10:42 (aktualizacja 13.03.2018 13:46)
ĆMIELÓW: Pożar domu jednorodzinnego
Podziel się:
Oceń:
W miejscowości Stoki Duże doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Akcja gaśnicza trwała około 4 godzin, brało w niej udział 15 osób i 6 samochodów ratowniczo-gaśniczych. W pożarze nikt nie ucierpiał.

We wtorek 13 marca, w godzinach rannych doszło do pożaru budynku mieszkalnego - domu jednorodzinnego w miejscowości Stoki Duże w gminie Ćmielów. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzili, że pożarem objęty jest budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej. Mieszkańcy opuścili palący się budynek przed przybyciem radiowozów. Działania straży pożarnej polegały na odłączeniu dopływu prądu w obiekcie, ugaszeniu pożaru, który rozprzestrzenił się na cały obiekt oraz przeszukaniu budynku celem wykluczenia innych osób poszkodowanych. Po ugaszeniu pożaru, strażacy przystąpili do częściowej rozbiórki nadpalonych elementów konstrukcji budynku oraz przelewaniu je wodą. O zaistniałym pożarze powiadomiono burmistrza miasta i gminy Ćmielów w celu udzielenia pomocy osobom poszkodowanym w pożarze.

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe