CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Mistrzowie Polski w tańcu wyłonieni w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 12.03.2018, 15:15 (aktualizacja 13.03.2018 11:13)
Mistrzowie Polski w tańcu wyłonieni w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:


Tańce latynoamerykańskie, tańce standardowe.
Parkiet na hali sportowo-widowiskowej w Ostrowcu Świętokrzyskim zapłonął, przez dwa dni młodzież i dorośli w trzech klasach A, B i C rywalizowali w ramach Mistrzostw Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

I takim sposobem na ostrowiecki parkiet spoglądał cały taneczny kraj. Ponad 200 par prezentowało swoje umiejętności, najlepsi z najlepszych, finaliści turnieju dostali wyższą klasę taneczną, a to dla tancerzy duże wyróżnienie. Samą organizacją uczestnicy turnieju byli pozytywnie zaskoczeni.

Dla większości  tych par taniec to niodzowna część życia. To ich pasja, która m.in. kształtuje ich charakter.

Wiktoria i Mateusz tańczą ze sobą od 6 lat. Jak mówią tańczyć każdy może. 

Z takiego założenia wyszli członkowie formacji Los Mocherosas and Papi, którzy na zajęcia taneczne początkowo przyszli aby trochę się poruszać, dziś ruszają się już profesjonalnie.
Na swoim koncie mają sukcesy, taniec sprawia im dużo radości, dzięki niemu spełniają swoje marzenia.

W Ostrowcu Świętokrzyskim pasjonatów tańca nie brakuje.

O taneczny rozwój seniorów w mieście dba m.in. Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, który dla tej grupy wiekowej w tym roku zorganizował specjalne zajęcia. A nad turniejem tańca objał  honorowy patronat. 

Ostrowczanie przez dwa dni licznie, ze skupieniem i uwagą śledzili i dopingowali mistrzów w tańcu latynoamerykańskim i standardowym.

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tancerz
tancerz 14.03.2018, 23:31
To bardzo ładna impreza. Szkoda, że nie ma częściej

Pozostałe