CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Ostrowczanie podzielili się zakupami

  • 12.03.2018, 13:47 (aktualizacja 12.03.2018 19:06)
Ostrowczanie podzielili się zakupami
Podziel się:
Oceń:
Pod hasłem „TAK, Pomagam!” Caritas Polska zorganizowało zbiórkę żywności . Do akcji przyłączył się również Caritas diecezji sandomierskiej.

 

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

 

- Jan Paweł II

To już 14. edycja akcji charytatywnej prowadzanej w całej Polsce. Chodzi o zebranie artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwych do przechowywania, takich jak: mąka, cukier, makaron, ryż, kasze, płatki kukurydziane, olej, konserwy, dżemy, przetwory warzywne i owocowe, herbata, kakao, słodycze itp.

Aby pomóc najuboższym osobom z diecezji sandomierskiej w akcję zaangażowało się około stu wolontariuszy. Liczba zebranych artykułów pokazuje, że mieszkańcy Ostrowca mają wielkie serca - to ponad 700 kilogramów żywności.  Zebrane  produkty znajdą się w paczkach wielkanocnych dla najuboższych rodzin i osób samotnych z terenu diecezji sandomierskiej. 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe