CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

"Twoje zdrowie w Twoich rękach"

  • 9.03.2018, 14:17 (aktualizacja 09.03.2018 15:57)
"Twoje zdrowie w Twoich rękach"
Podziel się:
Oceń:
Dzień profilaktyki w ZS nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim to już tradycja. Każdego roku młodzież klas pierwszych spotykając się z przedstawicielami różnych środowisk zdobywa niezbędną wiedzę do tego aby zdrowo przejść przez życie.

"Twoje zdrowie w Twoich rękach" - cyklicznie pod takim hasłem w Zespole Szkół nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywa się dzień profilaktyki. 

A w tym pomocne z pewnością są pogadanki specjalistów. I tak swoje wystąpienia mieli m.in. przedstawiciele stacji sanitarno-epidemiologicznej czy policjanci z ostrowieckiej komendy.

Wszystko oparte przykładami, bo konkretna osoba, jej historia i konsekwencje podjętych przez nią decyzji na młodzież oddziałuje najbardziej. 

W ramach szkolnego dnia profilaktyki młodzież nie tylko przestrzegano, ale też namawiano do angażownia się w działania wolontariatu.

W Zespole Szkół nr 2 o zdrowie fizyczne i psychiczne uczniów nauczyciele i dyrekcja dbają każdego dnia, młodzież może liczyć na pomoc i wsparcie. 

Uczniowie popularnej budowlanki w tym roku wezmą też udział w programie refundowanym przez Ministerstwo Zdrowia, którego celem również jest szeroko pojęta profilaktyka. 

Nowatorski program w szkole wprowadzony ma zostać już w maju.
 

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe