CASTORAMA
CASTORAMA
CASTORAMA

Promyk na Dzień Kobiet

  • 8.03.2018, 16:29 (aktualizacja 08.03.2018 20:19)
  • Anna Głąb
Promyk na Dzień Kobiet
Przedszkole "Promyk" istnieje od dwóch lat, opieką obejmuje dzieci z niepełnosprawnością w różnym stopniu. Od września działa tu także pierwsza klasa szkoły podstawowej.

Piosenki o kobietach, paniach i dziewczynach zabrzmiały dziś w Przedszkolu Specjalnym "Promyk", w programie Mini Playback Show, oczywiście z okazji Dnia Kobiet.
Okazji do występów przed publicznością w "Promyku" nie brakuje. Wydarzenia artystyczne, promujące i integrujące, organizowane są co miesiąc.

Dzieciom daje to szansę na pokonywanie nieśmiałości. Uczestnictwo rodziców w wydarzeniach z życia przedszkola i szkoły pozwala na budowanie więzi. Można wymienić doświadczenia i podzielić się obserwacjami. 

zaznacza dyrektor przedszkola Bożena Młynek.

 

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet było dostosowane do możliwości małych wykonawców. Skoczna muzyka to kolejna metoda rehabilitacji. Wszystkie panie i dziewczynki dostały kwiaty,  takie, które nie zwiędną, bo z bibułki. Dla dzieci przygotowane były słodkie prezenty.

 

Anna Głąb
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe