CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Kim dla mężczyzn są kobiety?

  • 8.03.2018, 13:09 (aktualizacja 08.03.2018 16:28)
Kim dla mężczyzn są kobiety?
Podziel się:
Oceń:
Dzień Kobiet w Domu Pomocy Społecznej w osiedlu Słonecznym.

Kim dla mężczyzn są kobiety ? Odpowiedzi na to pytanie udziela nam w swojej twórczości między innymi  Zygmunt Kaczkowski.

"Kobieta jeśli nie więcej, to przynajmniej połowę tego świata stanowi, a że to jest połowa piękniejsza, szlachetniejsza i lepsza, to nie ulega wątpliwości. To też i połowa naszych dobrych i szlachetnych uczynków jest owocem ich natchnień i wpływów." - Zygmunt Kaczkowski

 

8 marca - Dzień Kobiet to święto, które panowie powinni celebrować codziennie. Dziś w Domu Pomocy Społecznej w osiedlu Słonecznym  mieszkańcy placówki zaprezentowali bogaty i ciekawy program artystyczny dla Pań. Na co dzień cała społeczność placówki rozwija swoje umiejętności w wielu obszarach. Pełen zakres zajęć oferowanych dla pensjonariuszy owocuje i dzięki temu daje możliwość aktywnego spędzania czasu.

"Mężczyźni rządzą  światem, a nimi - kobiety" 

Prawdą jest, że Panie robią to dla dobra mężczyzn i całego świata. 

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe