Badaj się!

Badaj się!
Celem kampanii jest dotarcie do jak największej liczby kobiet, aby w Ostrowcu i w całej Polsce babcie, matki, siostry, przyjaciółki, kobiety odważne, aktywne i szczęśliwe głośno i z dumą wypowiadały to zdanie - "BADAM SIĘ." 

"Ja Zwykła Matka" - tak o sobie mówi, pod taką też nazwą prowadzi bloga. Pisze o macierzyństwie i zdrowym stylu życia. Kiedy jednak przyjrzymy się jej działaniom ta zwyczajna codzienność nabiera niezwykłych barw. Klaudia Wnuk-Adamczyk jest świadoma, dba o swoje zdrowie. I robi wszystko aby w ślad za nią poszły inne kobiety. "Jestem badam się" - pod takim hasłem zorganizowała wydarzenie, do którego zaprosiła 11 innych pań. Kobiet w różnym wieku, pełniących różne role w życiu.

Formuła akcji jest prosta. Najpierw odbyła się sesja zdjęciowa, w której udział wzięły mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego. W jej efekcie powstał plakat, który możemy już zobaczyć w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich oraz placówkach edukacyjnych na terenie miasta. Plakat ma uświadomić i przypomnieć kobietom, że trzeba się badać.

Pamiętajmy profilaktyka może uratować życie. 

Kampania "Jestem badam się" prowadzona jest pod patronatem trzech organizacji. 

Ida Karpińska, prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości jest przykładem kobiety, która walkę z chorobą wygrała, a pomogły jej w tym regularne badania.


 

Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe