CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Weź na kolana kota…

 • 2.03.2018, 13:46 (aktualizacja 03.03.2018 12:54)
 • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Weź na kolana kota…
Podziel się:
Oceń:
Z okazji Światowego Dnia Kota 2018 trwa  konkurs literacki zatytułowany „Weź na kolana kota…”.

 

 1. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu ostrowieckiego: uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych.
 2. Warunkiem jest napisanie fraszki lub wierszyka (od jednego do trzech utworów), którego tematem będzie kot i jego świat.
 3. Prace dostarczone na konkurs nie mogą być wcześniej publikowane.
 4. Powołane przez organizatorów jury oceni prace konkursowe biorąc pod uwagę oryginalność oraz poziom artystyczny.
 5. Do pracy należy załączyć metryczką zawierającą: imię i nazwisko autora (uczniowie również szkołę i klasę), telefon kontaktowy i adres e-mail.
 6. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 21 marca 2018 r. w Galerii Fotografii MCK w Ostrowcu Św. (Kino „Etiuda”), na które zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu.
 7. Laureaci otrzymają nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Organizatorów.
 8. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu oraz, w przypadku wygranej, na umieszczenie imienia i nazwiska na liście laureatów konkursu (na stronie WWW organizatorów oraz facebooku).
 9. Termin składania prac mija 10 marca 2018 r.
 10. Prace można dostarczyć osobiście do Punktu Informacji Turystycznej (kino „Etiuda”), wysłać pocztą na adres: Punkt Informacji Turystycznej al. 3 Maja 6, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski – z dopiskiem konkursu literackiego „Weź na kolana kota…”, bądź wysłać drogą elektroniczną na adres: terrajola@gmail.com podając temat: konkurs literacki „Weź na kolana kota…”.
Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
 • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe