CASTORAMA
CASTORAMA
CASTORAMA

Sto lat w sto minut

  • 22.02.2018, 12:14 (aktualizacja 03.03.2018 13:09)
  • Bartek Gębusia
Sto lat w sto minut
"Ostrowiec dla Niepodległej" to wspólny projekt instytucji kulturalnych, edukacyjnych, który ma zachęcić lokalną społeczność do wzięcia udziału w obchodach.

W listopadzie 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy, Polska odzyskała niepodległość. W tym roku obchodzimy setną rocznicę tego wydarzenia organizowanych jest wiele inicjatyw. W Ostrowcu Świętokrzyskim postanowiono przełamać schemat obchodów. Przy bogatym kalendarzu wydarzeń i licznych projektach realizowanych przez wiele podmiotów i instytucji, realne wydaje się założenie, że tegoroczne obchody Święta Niepodległości przyciągną także tę część społeczeństwa, która dotąd była niezaangażowana. To święto to również okazja do współpracy ponad podziałami. 

Bartek Gębusia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe