CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Sto lat w sto minut

  • 22.02.2018, 12:14 (aktualizacja 03.03.2018 13:09)
Sto lat w sto minut
Podziel się:
Oceń:
"Ostrowiec dla Niepodległej" to wspólny projekt instytucji kulturalnych, edukacyjnych, który ma zachęcić lokalną społeczność do wzięcia udziału w obchodach.

W listopadzie 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy, Polska odzyskała niepodległość. W tym roku obchodzimy setną rocznicę tego wydarzenia organizowanych jest wiele inicjatyw. W Ostrowcu Świętokrzyskim postanowiono przełamać schemat obchodów. Przy bogatym kalendarzu wydarzeń i licznych projektach realizowanych przez wiele podmiotów i instytucji, realne wydaje się założenie, że tegoroczne obchody Święta Niepodległości przyciągną także tę część społeczeństwa, która dotąd była niezaangażowana. To święto to również okazja do współpracy ponad podziałami. 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe