CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Nowoczesne metody leczenia w kieleckim Centrum Medycznym PLUS MED

  • 21.02.2018, 12:14 (aktualizacja 21.02.2018 20:16)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Nowoczesne metody leczenia w kieleckim Centrum Medycznym PLUS MED
Podziel się:

Skuteczne i nowoczesne metody leczenia? Fachowa obsługa i indywidualne podejście do pacjenta? Komfortowe warunki i specjalistyczna opieka? Dokładnie takie jest Centrum Medyczne Plus Med. Ośrodek właśnie poszerza zakres wykonywanych w nim zabiegów. To dobra okazja, aby osoby potrzebujące pomocy w zakresie chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej zainteresowały się ofertą placówki.

Rozwiąż problemy z żylakami

Centrum Medyczne Plus Med od lat znane jest z przeprowadzania nowatorskich zabiegów leczenia żylaków. Ośrodek stawia na małoinwazyjne metody leczenia, które pozwalają ograniczyć dyskomfort w trakcie operacji i czas rekonwalescencji do minimum. To pozwala zmniejszyć ryzyko powikłań i skutecznie leczyć żylaki także u osób, które z racji chorób czy podeszłego wieku nie mogły poddać się usunięciu żylaków. W Centrum Medycznym wykonuje się zabiegi klejenia żylaków metodą VenaSeal i VenaBlock, zabiegi laserowej ablacji wewnątrzżylnej, zabiegi skleroterapii parowej SVS, zabiegi podwiązywania niewydolnych żył przeszywających, miniflebektomii. Specjaliści Plus Med mogą też pomóc osobom zmagającym się z zakrzepicą żył powierzchownych oraz głębokich. Dobiorą najlepszą metodę do stopnia zaawansowania choroby i w bezpieczny sposób przeprowadzą sam zabieg. Więcej informacji tutaj.

Zadbaj o urodę

Plus Med oferuje cały szereg zabiegów pozwalających zachować młody i zdrowy wygląd. Pacjenci mogą liczyć na poprawę mankamentów urody takich jak cellulit, zmarszczki, przebarwienia. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego możliwe jest wypełnienie zmarszczek i bruzd na twarzy, a także modelowanie jej owalu czy poprawa kształtu ust. W ofercie znajdują się również zabiegi przy użyciu botoxu, mezoterapia, odmładzające peelingi medyczne. Lekarze Centrum Medycznego prowadzą też leczenie nadpotliwości. Szczegóły dotyczące poszczególnych zabiegów - www.plusmed.info.pl/medycyna-estetyczna.

Szczególnie interesujące są jednak zabiegi laseroterapii. W Plus Med są one wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń – Harmony XL Pro oraz MonaLisa Touch. Mają one zastosowanie zarówno w leczeniu problemów dermatologicznych, jak i w medycynie estetycznej oraz ginekologii estetycznej. Harmony XL Pro to znakomity sposób na redukcję zmarszczek, blizn, rozstępów. Pozwala pozbyć się przebarwień, zmian pigmentacyjnych i tatuaży. Zapewnia lifting skóry, a przy jego pomocy można także przeprowadzić epilację oraz leczyć grzybicę paznokci jak również skutki trądziku. Urządzenie jest w pełni bezpieczne i wykorzystuje technologię leczenia laserem, światłem oraz ultradźwiękami.

Z kolei laser MonaLisa Touch jest przeznaczony dla kobiet, dla których liczy się zdrowie i piękno intymnych części ciała. Zabiegi laserowe tego rodzaju są bezinwazyjne i służą m.in. do rehabilitacji po porodzie, rozwiązania problemów z nietrzymaniem moczy czy estetycznej korekcji narządów zewnętrznych. Pomagają także w leczeniu niektórych niedogodności związanych z przechodzeniem menopauzy, takich jak suchość pochwy, swędzenie i pieczenie czy tzw. zespół rozluźnienia pochwy.

 

Skoryguj swoje ciało

Oferta Centrum Medycznego Plus Med służy również tym osobom, które z jakichś powodów nie są zadowolone ze swojego wyglądu i pragną skorzystać z możliwości jakie daje współczesna chirurgia plastyczna. Jest ona skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Chirurdzy plastyczni Centrum Medycznego (link) sięgają po najnowocześniejsze metody i techniki, dzięki którym możliwa jest szybsza rekonwalescencja, a efekty są w pełni satysfakcjonujące dla pacjenta. W Plus Med wykonywane są m.in. zabiegi korekcji małżowin usznych, korekcji powiek, miniabdominoplastyki i ginekologii estetycznej (w tym labioplastyki).

Skorzystaj z nowych zabiegów

Zespół tworzący Plus Med to doświadczeni lekarze o specjalistycznym wykształceniu, doskonale znający swój zawód i ze świetnym podejściem do pacjenta. Nie oznacza to jednak, że przestali rozwijać swe umiejętności. Świadczą o tym nowe zabiegi i nowoczesny sprzęt, który trafia do Centrum i poszerza jego możliwości, zapewniając pacjentom jeszcze większy zakres usług. Nowością są zabiegi chirurgii plastycznej związane z modelowaniem piersi – ich plastyką, liftingiem, powiększaniem lub zmniejszaniem, a także liposukcja.

Centrum Medyczne Plus Med znaleźć można w samym centrum Kielc przy ulicy Warszawskiej 21. W komfortowych wnętrzach budynku można dobrze przygotować się do zabiegu. Dogodna lokalizacja i pobliska infrastruktura, w tym hotel, z którym Centrum współpracuje, zapewniają pacjentom maximum wygody. Centrum Medyczne Plus Med to gwarancja skuteczności leczenia oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

Artykuł sponsorowany

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Pozostałe