CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

"Mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca"

  • 23.01.2018, 18:00 (aktualizacja 06.03.2018 18:18)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
"Mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca"
Podziel się:
Oceń:
Konferencja prasowa posła Andrzeja Kryja. 19 stycznia 2017 rok

Na konferencji prasowej poseł Andrzej Kryj  zdementował krążące informacje, jakoby on mial być kandydatem PiS na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w jesiennych wyborach samorządowych.

Poseł Andrzej Kryj podkreślił, że zamierza brać aktywny udział w wyborach samorządowych, ale tylko jako parlamentarzysta, wspierając kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Jako członek Prawa i Sprawiedliwości mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Tym kandydatem jest Zbigniew Duda - Starosta Ostrowiecki, szef ostrowieckich struktur PiS.  

-mówi poseł  Andrzej Kryj

 

 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chinczyk
Chinczyk 24.01.2018, 20:22
Skar on sie wziol co to za czlowiek
hmm
hmm 24.01.2018, 15:35
To sobie miej, co mnie to...
gość
gość 24.01.2018, 14:56
Wyborcy bądżcie czujni i krytyczni bo w tych wyborach chodzi o NAS i nasze życie na najbliższe 5 lat.Żadnej patologii nie POzwólcie wpływać na Nasze życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!To MY jako społeczeństwo decydujemy o dobrym życiu w naszych małych ojczyznach !!!!!!!!!!!
patriota
patriota 24.01.2018, 08:32
Bezpieczeństwo publiczne na pierwszym miejscu !!!!!!!!!!!!!Zero POparcia dla wyrafinowanych i POpsutych osób !!!!!!Dobro społeczeństwa ma być na pierwszym miejscu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo--anna
Jo--anna 23.01.2018, 20:35
Oby tylko PiS nie firmował w wyborach najgorszej radnej ,która opuściła PO !!!!!!!!!!!!!
as
as 23.01.2018, 19:41
Osobiście widziałbym Pana Kryja jako reprezentanta naszego miasta.Doświadczenie samorządowca,wykształcenie,kultura,inteligencja to cechy człowieka godnego tego stanowiska.
ostrowiak
ostrowiak 23.01.2018, 18:36
Ja też mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca. I wcale nie musi to być Zbigniew Duda. Czyżby nie nadawał się już na starostę? A może panu Kryjowi marzy się stołek Starosty? Grajmy w otwarte karty!
Też Ostrowiak
Też Ostrowiak 23.01.2018, 20:32
Ostrowiaku, pan Kryj jest świetnym posłem i nie sądzę, żeby chciał się pakować w powiatowe „bagno”. Powinien dokończyć kadencję poselską i wystartować w następnych wyborach do sejmu. Ma ogromne szanse na reelekcę.Ale najlepiej go o to zapytać podczas następnej konferencji. Jak otwarte karty to otwarte.
z O.
z O. 24.01.2018, 08:45
wykaż tę świetność posła K. - jak dotychczas głosuje w Sejmie wyłącznie z rozkazu swej partii a nie wyborców swojego okręgu,tak mechanicznie bez krzty refleksji zwłaszcza w sprawach najważniejszych dla demokratycznej RP
Wyborca
Wyborca 24.01.2018, 09:41
Społeczeństwo opowiedziedziało się głosując na PiS a demokracja nawet na chwilę nie została zagrożona więc nie pisz bzdur. Panie Pośle rób swoje dla dobra wyborców.
z O.
z O. 24.01.2018, 09:50
nie uogólniaj , 18,5% społeczeństwa poparło PiS w wyborach więc nie wolno twierdzić że jest to poparcie dominujące - a większość parlamentarną uzyskali wskutek machlojki wyborczej,owszem dozwolonej ale zawszeć machlojki
czy ja wypisuję bzdury ? ja tylko wymagam podstaw uczciwości od wszystkich parlamentarzystów,tych z poprzedniej ekipy też - głosujmy wreszcie na ludzi a nie na partie polityczne !!
z O.
z O. 24.01.2018, 10:21
sorry,to poparcie to 18,7% a nie jak błędnie podałem 18,5%
pIs
pIs 24.01.2018, 17:16
Jestem w stanie wskazać jedno "osiągnięcie" Pana posła: spotkanie z mieszkańcami Ostrowca na temat afery Amber Gold ;-)
nie-demagog
nie-demagog 25.01.2018, 08:24
faktycznie,dzięki tej politycznej szopce Ostrowczanom żyje się lepiej...
Olek
Olek 25.01.2018, 13:18
Wystarczy czytać prasę ,słuchać radia czy oglądać tv i będziesz widział jego zaangażowanie w sejmie dla dobra wyborców.
Alicja
Alicja 25.01.2018, 08:04
I to było bardzo dobre spotkanie. Dobre i potrzebne. A co do innych osiągnięć to w gazecie ostrowieckiej było sprawozdanie z działalności poselskiej p. Kryja na połowę kadencji. Nie spotkałam się wcześniej by któryś z z posłów i senatorów z naszego województwa takie sprawozdanie złożył swoim wyborcom. Duży plus dla p. Kryja. A w nim było i o interpelacjach i o wystąpieniach i o inicjatywach. Pan Kryj naprawdę sporo zrobil, chociaż jest posłem zaledwie od 2 lat. Dzięki jego wsparciu pozyskano np. środki na szpital i Krzemionki. A wystawa w Sejmie o Krzemionkach która będzie z jego inicjatywy? Dlaczego poprzednicy na to nie wpadli? Trochę obiektywizmu wobec p. Kryja. Jak na dwa lata posłowania to jego działalność poselską oceniam naprawdę bardzo dobrze. Wystarczy czytać gazety i oglądać lokalną telewizję i można się dowiedzieć.
Jarek
Jarek 25.01.2018, 13:51
No tak wybitne zasługi, tym bardziej, że środki na szpital uzyskały wszystkie obiegające się o nie placówki... Czy dzięki wystawie w sejmie poświęconej Krzemionkom ludziom będzie żyło się lepiej?
Alicja
Alicja 25.01.2018, 17:15
Ludziom już żyje się lepiej np. dzięki 500 + . A czy ludziom żyje się lepiej dzięki koncertom disco polo. Na pewno weselej, ale czy lepiej. I co masz na myśli pisząc lepiej. A na szpital jest dodatkowo np. 800 tysięcy z budżetu państwa na „ wytrzeźwialnię” . O ile dobrze widziałam, to ekstra środki, które trafią tu dzięki ostrowieckim parlamentarzystom PiS w tym dzięki p. Kryjowi. Jeśli zostaną dobrze wykorzystane, to skończą się problemy na izbie przyjęć z osobami pod wpływem alkoholu. Będzie lepiej dla pacjentów. Pacjenci to ludzie. A więc ludziom będzie lepiej. Cnu.
gość
gość 26.01.2018, 12:56
Pieniądze na "wytrzeźwialnię" są zapłatą za milczenie parlamentarzystów przy zmianach w rządzie i kasę dostały wszystkie samorządy w kraju rządzone przez PiS! to była cena za podniesienie łapki za odwołaniem Antka i Beatki! Więc żaden z ostrowieckich parlamentarzystów nie zrobił niczego extra, by ta kasa trafiła do powiatu! co ciekawe, chwalili się już jej otrzymaniem w ubiegłym roku! jak była to wiceminister żelazko w szpitalu!
Alicja
Alicja 26.01.2018, 17:18
I znowu ktoś trafił kulą w płot. Jak była wiceminister to chwalili się środkami na SOR w szpitalu i było tego coś ponad 7 milionów. A wiceminister istotnie przyjechała do Ostrowca na zaproszenie posła Kryja.

Pozostałe