"Mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca"

  • 23.01.2018, 18:00 (aktualizacja 06.03.2018 18:18)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
"Mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca"
Konferencja prasowa posła Andrzeja Kryja. 19 stycznia 2017 rok

Na konferencji prasowej poseł Andrzej Kryj  zdementował krążące informacje, jakoby on mial być kandydatem PiS na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w jesiennych wyborach samorządowych.

Poseł Andrzej Kryj podkreślił, że zamierza brać aktywny udział w wyborach samorządowych, ale tylko jako parlamentarzysta, wspierając kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Jako członek Prawa i Sprawiedliwości mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Tym kandydatem jest Zbigniew Duda - Starosta Ostrowiecki, szef ostrowieckich struktur PiS.  

-mówi poseł  Andrzej Kryj

 

 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chinczyk
Chinczyk 24.01.2018, 20:22
Skar on sie wziol co to za czlowiek
hmm
hmm 24.01.2018, 15:35
To sobie miej, co mnie to...
gość
gość 24.01.2018, 14:56
Wyborcy bądżcie czujni i krytyczni bo w tych wyborach chodzi o NAS i nasze życie na najbliższe 5 lat.Żadnej patologii nie POzwólcie wpływać na Nasze życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!To MY jako społeczeństwo decydujemy o dobrym życiu w naszych małych ojczyznach !!!!!!!!!!!
patriota
patriota 24.01.2018, 08:32
Bezpieczeństwo publiczne na pierwszym miejscu !!!!!!!!!!!!!Zero POparcia dla wyrafinowanych i POpsutych osób !!!!!!Dobro społeczeństwa ma być na pierwszym miejscu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo--anna
Jo--anna 23.01.2018, 20:35
Oby tylko PiS nie firmował w wyborach najgorszej radnej ,która opuściła PO !!!!!!!!!!!!!
as
as 23.01.2018, 19:41
Osobiście widziałbym Pana Kryja jako reprezentanta naszego miasta.Doświadczenie samorządowca,wykształcenie,kultura,inteligencja to cechy człowieka godnego tego stanowiska.
ostrowiak
ostrowiak 23.01.2018, 18:36
Ja też mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca. I wcale nie musi to być Zbigniew Duda. Czyżby nie nadawał się już na starostę? A może panu Kryjowi marzy się stołek Starosty? Grajmy w otwarte karty!
Też Ostrowiak
Też Ostrowiak 23.01.2018, 20:32
Ostrowiaku, pan Kryj jest świetnym posłem i nie sądzę, żeby chciał się pakować w powiatowe „bagno”. Powinien dokończyć kadencję poselską i wystartować w następnych wyborach do sejmu. Ma ogromne szanse na reelekcę.Ale najlepiej go o to zapytać podczas następnej konferencji. Jak otwarte karty to otwarte.
z O.
z O. 24.01.2018, 08:45
wykaż tę świetność posła K. - jak dotychczas głosuje w Sejmie wyłącznie z rozkazu swej partii a nie wyborców swojego okręgu,tak mechanicznie bez krzty refleksji zwłaszcza w sprawach najważniejszych dla demokratycznej RP
Wyborca
Wyborca 24.01.2018, 09:41
Społeczeństwo opowiedziedziało się głosując na PiS a demokracja nawet na chwilę nie została zagrożona więc nie pisz bzdur. Panie Pośle rób swoje dla dobra wyborców.
z O.
z O. 24.01.2018, 09:50
nie uogólniaj , 18,5% społeczeństwa poparło PiS w wyborach więc nie wolno twierdzić że jest to poparcie dominujące - a większość parlamentarną uzyskali wskutek machlojki wyborczej,owszem dozwolonej ale zawszeć machlojki
czy ja wypisuję bzdury ? ja tylko wymagam podstaw uczciwości od wszystkich parlamentarzystów,tych z poprzedniej ekipy też - głosujmy wreszcie na ludzi a nie na partie polityczne !!
z O.
z O. 24.01.2018, 10:21
sorry,to poparcie to 18,7% a nie jak błędnie podałem 18,5%
pIs
pIs 24.01.2018, 17:16
Jestem w stanie wskazać jedno "osiągnięcie" Pana posła: spotkanie z mieszkańcami Ostrowca na temat afery Amber Gold ;-)
nie-demagog
nie-demagog 25.01.2018, 08:24
faktycznie,dzięki tej politycznej szopce Ostrowczanom żyje się lepiej...
Olek
Olek 25.01.2018, 13:18
Wystarczy czytać prasę ,słuchać radia czy oglądać tv i będziesz widział jego zaangażowanie w sejmie dla dobra wyborców.
Alicja
Alicja 25.01.2018, 08:04
I to było bardzo dobre spotkanie. Dobre i potrzebne. A co do innych osiągnięć to w gazecie ostrowieckiej było sprawozdanie z działalności poselskiej p. Kryja na połowę kadencji. Nie spotkałam się wcześniej by któryś z z posłów i senatorów z naszego województwa takie sprawozdanie złożył swoim wyborcom. Duży plus dla p. Kryja. A w nim było i o interpelacjach i o wystąpieniach i o inicjatywach. Pan Kryj naprawdę sporo zrobil, chociaż jest posłem zaledwie od 2 lat. Dzięki jego wsparciu pozyskano np. środki na szpital i Krzemionki. A wystawa w Sejmie o Krzemionkach która będzie z jego inicjatywy? Dlaczego poprzednicy na to nie wpadli? Trochę obiektywizmu wobec p. Kryja. Jak na dwa lata posłowania to jego działalność poselską oceniam naprawdę bardzo dobrze. Wystarczy czytać gazety i oglądać lokalną telewizję i można się dowiedzieć.
Jarek
Jarek 25.01.2018, 13:51
No tak wybitne zasługi, tym bardziej, że środki na szpital uzyskały wszystkie obiegające się o nie placówki... Czy dzięki wystawie w sejmie poświęconej Krzemionkom ludziom będzie żyło się lepiej?
Alicja
Alicja 25.01.2018, 17:15
Ludziom już żyje się lepiej np. dzięki 500 + . A czy ludziom żyje się lepiej dzięki koncertom disco polo. Na pewno weselej, ale czy lepiej. I co masz na myśli pisząc lepiej. A na szpital jest dodatkowo np. 800 tysięcy z budżetu państwa na „ wytrzeźwialnię” . O ile dobrze widziałam, to ekstra środki, które trafią tu dzięki ostrowieckim parlamentarzystom PiS w tym dzięki p. Kryjowi. Jeśli zostaną dobrze wykorzystane, to skończą się problemy na izbie przyjęć z osobami pod wpływem alkoholu. Będzie lepiej dla pacjentów. Pacjenci to ludzie. A więc ludziom będzie lepiej. Cnu.
gość
gość 26.01.2018, 12:56
Pieniądze na "wytrzeźwialnię" są zapłatą za milczenie parlamentarzystów przy zmianach w rządzie i kasę dostały wszystkie samorządy w kraju rządzone przez PiS! to była cena za podniesienie łapki za odwołaniem Antka i Beatki! Więc żaden z ostrowieckich parlamentarzystów nie zrobił niczego extra, by ta kasa trafiła do powiatu! co ciekawe, chwalili się już jej otrzymaniem w ubiegłym roku! jak była to wiceminister żelazko w szpitalu!
Alicja
Alicja 26.01.2018, 17:18
I znowu ktoś trafił kulą w płot. Jak była wiceminister to chwalili się środkami na SOR w szpitalu i było tego coś ponad 7 milionów. A wiceminister istotnie przyjechała do Ostrowca na zaproszenie posła Kryja.

Pozostałe