Wtorek, 23.01.2018, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

A czy Ty wspierasz WOŚP ? - SONDA

  • 12.01.2018, 15:18 (aktualizacja 12.01.2018 15:44)
  • Lokalna.TV - Twoje źródło informacji
A czy Ty wspierasz WOŚP ? - SONDA

Już w niedzielę 14 stycznia w ramach 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trzystu wolontariuszy z kolorowymi puszkami, czerwonymi serduszkami i identyfikatorami, a przede wszystkim z ogromnym zapałem do pomagania wyjdzie na ulice Ostrowca Świętokrzyskiego. Wszystko już zapięte na ostatni guzik. Trwa rozgrzewanie ludzkich serc.
W poprzednich 25 Finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na wsparcie polskiej medycyny zebrano sumę ponad 825 milionów złotych. Ostrowiec Świętokrzyski, jak co roku, znalazł się na mapie sztabów WOŚP z poparciem mieszkańców.
Najistotniejszym elementem Finału jest jednodniowa zbiórka publiczna. Organizatorzy prowadzą również internetowe licytacje, z dnia na dzień przedmiotów przybywa, a przekazują je firmy, instytucje, samorządowcy i osoby prywatne. Wśród licytowanych rzeczy znajdziemy m.in. przedmioty z autografem Prezesa Fundacji WOŚP - Jurka Owsiaka, wycieczkę do Brukseli, gadżety z podpisami sportowców i wiele innych.

A wszystko po to aby wyrównać szanse w leczeniu noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie.

Lokalna.TV - Twoje źródło informacji

Czy popierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ?

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe