Bajkowe szlaki. Tym razem kierunek Rosja.

Bajkowe szlaki. Tym razem kierunek Rosja.

Żartobliwie nazywają siebie „Towarzysze dwóch pedałów” od ponad 20–tu lat jeżdżą nie tylko po Polsce. Ulubionym kierunkiem są kresy wschodnie Drugiej Rzeczypospolitej. Piotr Deroń, Stanisław Janik i Bogdan Lisowski wspólnie opowiedzą nam o wyprawie do Rosji w prelekcji „Czas na Rosję”. Trasę na wschód pokonali drogami i bezdrożami Rosji. Dotarli do Moskwy, Smoleńska i Katynia. Rowerowa wyprawa to nie tylko spotkanie z historią i geografią, to również bezpośredni kontakt z mieszkańcami tego kraju, którego historia tak mocno zazębia się z historią Polski. Czy Rosja to kraj dla rowerzystów dowiecie się z opowieści trójki emerytów, dla których rower stał się narzędziem do spełniania marzeń.


W ubiegłym roku cykl Bajkowe Szlaki, przygotowany przez Stowarzyszenie Ostrower, rozpoczął Piotr Maj prelekcją „Retrospektywa Wschodu” oraz Piotr Chuchmała opowieścią o Kaukazie. Pierwsze, tegoroczne spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w gościnnych progach Klubu Perspektywy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe