Polska Seniora oczami Platformy Obywatelskiej

Polska Seniora oczami Platformy Obywatelskiej

Polska Seniora - widziana oczami członków Platformy Obywatelskiej, ale wcześniej zbadanie potrzeb tej grupy wiekowej. Z taką inicjatywą spotkań z seniorami w całej Polsce wyszła posłanka PO Marzena Okła-Drewnowicz.

Zmiana służby zdrowia, szybki i łatwy dostęp do lekarzy, tego seniorzy oczekują najbardziej. 
Posłanki Platformy Obywatelskiej Dorota Rutkowska i Krystyna Szumilas, które dziś spotkały się z ostrowieckimi seniorami przedstawiły kilka propozycji partii, które są odpowiedzią na oczekiwania seniorów.

Propozycje Platformy Obywatelskiej dotyczą też zachęcenia seniorów do ich dłuższej aktywności zawodowej. 

Ponadto mowa była o tworzeniu rad seniorów, budżetu obywatelskiego z przeznaczeniem dla emerytów czy wprowadzeniu telemedycyny, czyli możliwości monitorowania swojego stanu zdrowia w domu. Posłanki oprócz konkretnych propozycji, podsumowały dotychczasowe działania podejmowane przez Platformę Obywatelską na rzecz seniorów. Podobne spotkanie dziś w województwie świętokrzyskim członkowie PO odbyli w Skarżysku i Pińczowie. 

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe