Polibusem na Politechnikę

Polibusem na Politechnikę
Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, znanej  na ostrowieckim rynku edukacyjnym „Samochodówki”,  wzięli udział  w organizowanej przez Politechnikę Świętokrzyską akcji „POLIBUSEM  NA POLITECHNIKĘ”. 

Młodzież trzech klas technikalnych w zawodzie technik pojazdów samochodowych oraz technik mechanik pojechała do Kielc  specjalnym autokarem - laboratorium  na kółkach, wyposażonym w nowoczesną aparaturę do badań bezpieczeństwa w transporcie. 
Na uczelni uczniowie klas czwartych, trzecich i drugich wzięli udział w warsztatach pokazowych organizowanych dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyli 
w pokazowych ćwiczeniach w Laboratorium Komputerowych Pomiarów Wielkości Geometrycznych, Laboratorium Fotogrametrii i Teledetekcji, Laboratorium Mechatroniki, Automatyki i Robotyki, Laboratorium Samochodów i Ciągników. 

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA


Każdy wydział prezentował to, co ma najlepsze, a młodzież CKZiU chętnie angażowała się w wykonywanie zadań, sprawdzając między innymi swoje siły 
za kierownicą dynamicznego symulatora jazdy samochodem. Dużym powodzeniem cieszyła się też rola operatora łazika marsjańskiego.   
W laboratoriach, w pracowniach doświadczalnych i komputerowych Politechniki Świętokrzyskiej przyszli adepci zawodów mechanicznych, potencjalni studenci uczelni, mogli zapoznać się z wysokiej kasy sprzętem technicznym, najnowszą aparaturą naukową oraz ofertę edukacyjną. Warsztaty były też doskonałą okazją, by młodzież Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego mogła zdobyć nowe doświadczenia zawodowe. 

Organizatorem wyjazdu była p. Urszula Jop - nauczyciel przedmiotów zawodowych, kierownik szkolenia praktycznego.

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe