,,Dzika przyroda" w Krzemionkach

  • 11.01.2018, 09:27
,,Dzika przyroda" w Krzemionkach
Podziel się:
Oceń:

12 stycznia w Krzemionkach zagości wyjątkowa wystawa fotografii Natury. 

Wystawę tworzy 70 zdjęć, wybranych z wystaw będących wynikiem konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year w latach 2002 – 2016, organizowanego corocznie, od 1965 r., przez BBC Worldwide i Natural History Museum w Londynie, a od czterech lat wyłącznie przez Muzeum. Dzisiaj jest to najbardziej ceniony i największy w świecie konkurs, w zakresie fotografii Natury, dostępny dla zawodowców i amatorów, także dla młodzieży i dzieci.

Wystawa wpisuje nasz kraj na listę kilkudziesięciu państw na wszystkich kontynentach, gdzie już od wielu lat rokrocznie ogląda ją ponad milion osób. Zdjęcia ją tworzące są nie tylko obrazowymi ambasadorami świata Natury. Ukazują też artystyczną perfekcję, techniczne zaawansowanie fotografii i naturalne piękno przyrody, uchwycone przez fotografów w momencie jej wspaniałości. Nic nie oddziałuje bardziej niż sugestywna fotografia, która stymuluje wyobraźnię, zajmuje umysł i porusza serce. Także nasze.

Wernisaż wystawy ,,Fotografia dzikiej przyrody" odbędzie się w Krzemionkach, Sudół 135a już 12 stycznia (piątek), o godzinie 16.00


Wystawa potrwa do 25 lutego 2018 roku.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe