Ruszyły licytacje największej Orkiestry Świata

  • 8.01.2018, 16:19 (aktualizacja 09.01.2018 17:09)
Ruszyły licytacje największej Orkiestry Świata
Podziel się:
Oceń:

Już w sobotę 14 stycznia wolontariusze największej Orkiestry na świecie rozpoczną kwestowanie "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Ostrowiecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopina wszystko na ostatni guzik. Z dniem 1 stycznia rozpoczęły się licytacje przedmiotów w internecie. Wśród licytowanych przedmiotów znajdują się m.in. nie lada gratka dla miłośników sportu -  koszulki, piłki i gadżety z autografami sportowców, jak co roku nie zabraknie również zegarów, kalendarzy, smycz, kubków z autografami Jurka Owsiaka, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W zbiórkę przedmiotów zaangażowały firmy, instytucje i sympatycy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Podczas ostrowieckiego Finału WOŚP odbędzie się również Bieg "Policz się z cukrzycą", którego celem jest zbiórka pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży, wsparcie nauczania pierwszej pomocy oraz popularyzacja aktywnego trybu życia. Dla miłośników biegania również zostały przygotowane niespodzianki. Fundacja WOŚP zadecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. 
26 Finał WOŚP dedykowany jest noworodkom, a więc wśród rzeczy do licytacji nie mogło zabraknąć przedmiotów dla maluszków.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to akcja pozyskiwania środków na wsparcie polskiej medycyny. Jej najistotniejszym elementem jest jednodniowa zbiórki publiczna, która odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. Zachęcamy również do udziału w licytacja. Grajmy z największą Orkiestrą do kończ świata i jeden dzień dłużej.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe