Sukces serialu Nieprzygotowani na YouTube

  • 18.12.2017, 14:12 (aktualizacja 18.12.2017 14:28)
  • Materiał partnera
Sukces serialu Nieprzygotowani na YouTube
Podziel się:
Oceń:

Seriale internetowe, a zwłaszcza te, które pojawiają się na YouTube to świeże zjawisko, które spotyka się z ogromną popularnością. Najlepszym tego przykładem jest serial Nieprzygotowani, wyprodukowany przez grupę Abstra. Seria zdobyła ogromną popularność i w zaledwie 8 miesięcy od założenia kanału oraz premiery pierwszego odcinka na liczniku subskrypcji pojawił się okrągły milion.

Kilka słów o biografii
Kanał powstał w listopadzie i od razu podbił serca polskich widzów. Za produkcję serialu odpowiadają chłopaki z kanału Abstrachuje, czyli: Robert, Rafał i Czarek. YouTuberzy kilkukrotnie pojawili się w Nieprzygotowanych, jednak w tej serii to nie oni grają główne role. Więcej o aktorach i serialu Nieprzygotowani można znaleźć na apynews.pl, gdzie w zakładce biografii znajduje się również biografia tego kanału.

Pierwszy, a zarazem najpopularniejszy odcinek, został obejrzany już ponad 5.5 milionów razy, a "łapkę w górę" pod filmem zostawiło grubo ponad 150 tysięcy widzów. Od listopada 2017 roku na kanale pojawiło się ponad 40 materiałów, które przedstawiały losy znajomych ze szkoły, a dokładniej: Berkowskiego, Huberta, Marioli, Agaty, Mai oraz Grubego. Wszystkie nagrania zostały łącznie obejrzane prawie 100 000 000 razy. Wszystkie z filmów na kanale Nieprzygotowani mają co najmniej milion wyświetleń, a nierzadko też kilka milionów.

Na Facebooku Nieprzygotowani posiadają ponad 85 tysięcy polubień. Każdy z bohaterów posiada także własne konto na Instagramie, będąc jednymi z najbardziej rozpoznawanych młodych gwiazd w social mediach.

Serial Nieprzygotowani, który był swego rodzaju eksperymentem, zwłaszcza że początkowo nie miał być w ogóle serialem, odniósł wielki sukces. Sukces okazał się na tyle wielki, że w czasie wakacji został wyprodukowany pełnometrażowy film, który był emitowany w kinach, a tuż po wakacjach swoją premierę miał drugi sezon popularnej serii o nastoletnich uczniach. Nieprzygotowani są przykładem na to, że aby odnieść ogólnopolski sukces wcale nie trzeba mieć profesjonalnych aktorów, gdyż ekipa Nieprzygotowanych składa się z samych amatorów.

Materiał partnera
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe