Mikołaj z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych

  • 6.12.2017, 15:02 (aktualizacja 06.12.2017 16:46)
  • Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
Mikołaj z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych

Stu pięciu podopiecznych, o różnym stopniu niepełnosprawności: od umiarkowanego, poprzez znaczny, aż po głęboki. Pięćdziesięciu pedagogów i dwudziestu opiekunów, codziennie spotykają się w Zespole Szkół Specjalnych i pracują razem nad rozwojem intelektualnym i fizycznym. Razem burzą przeszkody i pokonują bariery, ale uśmiech uczniów 6 grudnia wywołała nie praca terapeutyczna a wizyta wyjątkowego gościa. Placówkę odwiedził Mikołaj z workiem prezentów, a w roli pomocnika Mikołaja wystąpił Starosta Ostrowiecki Zbigniew Duda.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Spotkanie z Mikołajem było elementem uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który przypada na dzień 3 grudnia.  W tym dniu
podkreślana jest w sposób szczególny integracja osób niepełnosprawnych z ludźmi zdrowymi. 

Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe