"Łubieńscy dla przemysłu ostrowieckiego"

  • 5.12.2017, 13:30 (aktualizacja 07.12.2017 10:44)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
"Łubieńscy dla przemysłu ostrowieckiego"

Cykl spotkań pn.: "Wielkie Postacie Ziemi Ostrowieckiej" organizowany przez Oddział PTTK im. Mieczysława Radwana w Ostrowcu Świętokrzyskim, ma na celu przypomnienie i popularyzowanie wśród ostrowczan sylwetek hrabi Łubieńskich , którzy przyczynili się do rozkwitu przemysłu hutniczego i cukrowniczego i innych postaci związanych z  rozwojem regionu.
 Zaprezentowane publicznie wykłady o genealogi rodziny Łubieńskich, ich zaangażowaniu dla regionalnego przemysłu oraz przypomniany rys wpisują się  w strategię kierunku rozwoju turystyki i lokalnej działalności, nakierowanej na rozwój, podkreślającej partnerstwo w realizacji celu.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

 

*REKLAMA*

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe