Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Rozmowa z Grzegorzem Szaginianem, przewodniczącym PO w powiecie ostrowieckim

  • 5.12.2017, 11:50 (aktualizacja 06.12.2017 19:40)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Rozmowa z Grzegorzem Szaginianem, przewodniczącym PO w powiecie ostrowieckim

2 grudnia 2017 roku nowym przewodniczącym PO w powiecie Ostrowieckim został Grzegorz Szaginian. Czy ostrowiecka PO wyjdzie z kryzysu i powalczy w wyborach samorządowych?

 

 

Przy kawie rozmawiali również:

  • Władysław Gibas

  • Irena Renduda - Dudek

 


  • Zbigniew Duda

  • Zbigniew Pacelt

 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tvn bis
tvn bis 15.12.2017, 11:05
Reżimowa TVN HA HA
neutral
neutral 14.12.2017, 12:52
Nie mierzcie obecnie rządzących własną miarą.Polityka to roztropne działanie dla DOBRA WSZYSTKICH,a nie dla członków stojących na waszej przewracającej się platformie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
back
back 7.12.2017, 18:14
Ustawiony na funkcji. Zalosne!
wybory
wybory 7.12.2017, 11:54
Święta racja.Zdemoralizowani promują zdemoralizowanych zepsutych do szpiku kości swoich członków i robią skok na kasę,a społeczeństwu każą wybierać w wyborach z zepsutego zdemoralizowanego towarzystwa wzajemnej adoracji.Ile by nie zarabiali kasy to im mało,a dla KASYzrobią wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwstor
Obserwstor 7.12.2017, 11:10
Kazdy jeden dobry kręt i zlodziej czy to z PO czy z PIS-u. Juz sami nie wiecie co gadacie tak zabrneliscie w te klamstwa. Usunac wszysykich ktorzy mieli cokolwiek wspolnego z polityka przed 1989 inaczej nic w tym kraji sie nie zmieni. Swiat zap....la do przodu,a u nas nadal ciemnogrod w ktorym rzadzi kosciol niestety.
Tak jest
Tak jest 6.12.2017, 16:38
zle pan zaczął panie komisarzu. Dalej jest pan komisarzem, bo tych wyborów nie wygrał pan uczciwie. I zawsze to wszyscy bedą panu pamietać.
gość
gość 6.12.2017, 16:10
To bardzo smutne,że pan Szaginian opowiedział się za tak negatywną społecznie opcją polityczną w POLSCE.Słuchając wypowiedzi pana Schetyny włosy deba stają,a jeśli pan tak uważa jak on to wstrząsające i takie PO NIGDY NIE POWINNO ISTNIEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zegar tyka
zegar tyka 14.12.2017, 08:13
poczekaj jeszcze trochę a wyjdą na jaw wszystkie "uczciwości" obecnie rządzącej partii - ciekawe czy ich będziesz bronić tak jak teraz atakujesz ich poprzedników ; jedni są warci drugich...
telemaniak
telemaniak 6.12.2017, 14:24
no jak można tak kłamać. I to w telewizji...
esdrftgy***
esdrftgy*** 15.12.2017, 07:31
wystarczy włączyć reżimową telewizję żeby się przekonać jak można kłamać...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 6.12.2017, 10:24
Coś te liczby się nie zgadzają panu przewodniczącemu....raz 40, raz 60,80. Oj!! Coś mi się wydaje, że pan Szaginian trochę się już sam pogubił. Grubymi nićmi szyte te wypowiedzi.

Pozostałe