Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Eligiusz Mich rezygnuje

  • 2.12.2017, 11:01 (aktualizacja 02.12.2017 20:17)
  • Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
 Eligiusz Mich rezygnuje

2 grudnia odbywają się wybory struktur Platformy Obywatelskiej.  Z rywalizacji o funkcję przewodniczącego PO w powiecie ostrowieckim wycofał swoją kandydaturę Eligiusz Mich.

 

Komentarz Jerzego Brożyny

 

Komentarz Grigora Szaginiana

Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pup-a
pup-a 5.12.2017, 16:33
No jeśli taka z Ćmielowa była dla pana numerem jeden to o czym tu deliberować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lojalna
Lojalna 5.12.2017, 09:06
Wdzięczność jest miarą człowieczeństwa. Kim są więc ci, którzy dzięki Eligiuszowi Michowi dostali jakąkolwiek władzę, przywileje, a później zdradzili, skrytykował, szargaja opinię. Dla mnie odp. jest oczywista, ale ja myślę i mam zasady.
Stefan B.
Stefan B. 4.12.2017, 18:54
Szaginian był członkiem PO w Ostrowcu. W wyborach przegrał z Michem i poszedł do Opatowa. Tam pofikał trochę , ale nie było rozgłosu więc wrócił do Ostrowca przy nadarzającej się okazji. Złamał status i zasłania się Zarządem Krajowym.Nieładnie.! Weż się Pan lepiej Pan za uchodżców.
tartas
tartas 5.12.2017, 08:15
piszesz bzdury! Mich dostał władze na tacy!
Stefcio
Stefcio 4.12.2017, 20:15
Oj chyba informacje z niepewnego źródła....jak się nie wie to lepiej milczeć.
wyborca
wyborca 4.12.2017, 10:22
Ach,te Aśki wykończają kariery szefów partii w Polsce.Może ktoś chce kalendarz ???????????? ha ha ha Kalendarz za głos w wyborach ????Co jeszcze będzie dawać wyborcom za głosy ???????????????
niePO
niePO 3.12.2017, 22:56
Tak to Szaginian rozmienia swoją opinie na drobne. Wstyd panie doktorze.
Poza partyjny
Poza partyjny 3.12.2017, 21:40
Buahahaha....honor!!!buahahaha.....Czyli trzeci kandydat Pan Połaniecki nie ma honoru???
Wyborca
Wyborca 3.12.2017, 21:05
I dobrze zrobil! Ma facet honor.
rdftgy***i
rdftgy***i 4.12.2017, 07:16
Kto????? ma honor?
 po PO
po PO 3.12.2017, 02:01
bedzie.... kto to bedzie .... Dobrze bedzie ....
PO CO ??
PO CO ?? 2.12.2017, 13:27
Znów się zacznie toczyć koło fortuny ??????????????

Pozostałe