Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

PCPR poszukuje specjalisty pracy z rodziną

  • 17.11.2017, 16:49 (aktualizacja 17.11.2017 16:57)
  • ogłoszenie płatne

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje
o możliwości ubiegania się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
do dnia 31 grudnia 2017 r. w celu zastępstwa nieobecnego pracownika, na stanowisku
nieurzędniczym – specjalista pracy z rodziną.

Wymagania:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie wyższe o kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki
    o rodzinie,
  3. staż pracy – minimum 2 lata,
  4. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  6. osoba nie skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  7. nieposzlakowana opinia.

Zakres obowiązków służbowych na stanowisku pracy, obejmuje w szczególności:

  1. sporządzanie umów związanych z wykonywaniem pieczy zastępczej,
  2. prowadzenie dokumentacji osób i podmiotów wykonujących pieczę zastępczą,
  3. przyjmowanie wniosków, prowadzenie postępowania i sporządzanie decyzji
    administracyjnych w sprawie świadczeń przyznawanych rodzinom zastępczym,
  4. sporządzanie list wypłat świadczeń pieniężnych dla osób uprawnionych,
  5. prowadzenie dokumentacji związanej ze współfinansowaniem pobytu dzieci w pieczy zastępczej przez gminy,
  6. umieszczanie dzieci w pieczy zastępczej w rodzinach zastępczych, rodzinnych
    domach dziecka.

ogłoszenie płatne
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pozostałe