PCPR poszukuje specjalisty pracy z rodziną

  • 17.11.2017, 16:49 (aktualizacja 17.11.2017 16:57)
  • ogłoszenie płatne
Podziel się:
Oceń:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje
o możliwości ubiegania się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
do dnia 31 grudnia 2017 r. w celu zastępstwa nieobecnego pracownika, na stanowisku
nieurzędniczym – specjalista pracy z rodziną.

Wymagania:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie wyższe o kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki
    o rodzinie,
  3. staż pracy – minimum 2 lata,
  4. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  6. osoba nie skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  7. nieposzlakowana opinia.

Zakres obowiązków służbowych na stanowisku pracy, obejmuje w szczególności:

  1. sporządzanie umów związanych z wykonywaniem pieczy zastępczej,
  2. prowadzenie dokumentacji osób i podmiotów wykonujących pieczę zastępczą,
  3. przyjmowanie wniosków, prowadzenie postępowania i sporządzanie decyzji
    administracyjnych w sprawie świadczeń przyznawanych rodzinom zastępczym,
  4. sporządzanie list wypłat świadczeń pieniężnych dla osób uprawnionych,
  5. prowadzenie dokumentacji związanej ze współfinansowaniem pobytu dzieci w pieczy zastępczej przez gminy,
  6. umieszczanie dzieci w pieczy zastępczej w rodzinach zastępczych, rodzinnych
    domach dziecka.

ogłoszenie płatne

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe