Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Rozmowa ze Zbigniewem Dudą, Starostą Ostrowieckim

Rozmowa ze Zbigniewem Dudą, Starostą Ostrowieckim

Rozmowa ze Zbigniewem Dudą - Starostą Ostrowieckim. 

 

 

    

 

 

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pasażer
pasażer 6.12.2017, 04:03
Panie Starosto !!!
Kiedy Wreszcie ! wiata ,wiaty... przystankowe na Ul.Polnej ???
No Panie ...? No jest z Tym jakiś problem ? Droga oddana zatoczki autobusowe są? A wiaty nie ma ???
Panie Starosto !!!!!!
Monia
Monia 22.11.2017, 07:53
Gonić tą mafię PSL-oswską !!! Pan Prezydent będzie z siebie robił ofiarę nagonki, biedny misio ! Jeszcze rozpłacz się na sesji !!!!
normal,-
normal,- 22.11.2017, 12:52
Czyżby PSL zjadło ci dziecko,na śniadanie ?? Udowodnij faktami mafijność o której napisałaś.A przede wszystkim nie siej wrogości między ludźmi...
PZPU
PZPU 21.11.2017, 09:39
No to dawać na staroste Róże fon von und alte hund
ja
ja 21.11.2017, 09:45
Róża Maria Barbara Grafin von Thun und Hohenstein....
Kowalski
Kowalski 21.11.2017, 09:51
Jakże pięknie brzmiące polskie nazwisko
zniesmaczony
zniesmaczony 21.11.2017, 06:24
Jak można było wybrać takiego człowieka na starostę. Ani wiedzy merytorycznej ani umiejętności wypowiedzi. Wstyd. Czy w tym mieście naprawdę nie ma ludzi wykształconych godnych stanowiska starosty, czy wszyscy tacy już stąd wyjechali?
gosc
gosc 19.11.2017, 17:42
Panie Starosto !!!! Jest Pan nadzieją tego miasta , niech Pan walczy o uczciwość w urzędach, o dobro tego miasta i jego mieszkańców !!! niech się Pan nie poddaje
Przedsiębiorca
Przedsiębiorca 17.11.2017, 15:56
Biedny Pan starosta Cybuska go zniszczyła a do tej pory była taka pro starostwo. Niestety Panie Duda dzięki Panu i Górczyńskiemu Ostrowiec jest za***m Polski. Niedługo ostatni zgasi światło bo Panowie jak dzieci urządzają sobie wojenki wojenki zamiast rozwijać to miasto - powiat. Pamiętam Pana z otwarcia Netii jak pan wyszedł obrażony że Górczyński zabrał głos a Pan nie. DRAMAT!!!
popieram
popieram 17.11.2017, 15:37
Nie poddawaj się Starosto rób pan swoje!!
wyborca
wyborca 17.11.2017, 11:01
PSLu nam nie potrzeba!gd
Arek
Arek 17.11.2017, 10:41
Każdy sprzęt jest potrzebny w szpitalu. Dla zarządu bo przypominam to zarząd a nie starosta podejmuje decyzje:) jest to kolejna okazja do nakręcania politycznej awantury. Radni konsultowali z lekarzami jaki sprzęt jest potrzebny i ci wskazali na echo kardiograf, poźniej się to zmieniło. Na szczęście jeszcze rok i się zarząd:)wymieni...
Mio
Mio 22.11.2017, 07:54
Z którymi lekarzami radni to konsultowali ? Nie siej taniej propagandy!
GOŚĆ
GOŚĆ 17.11.2017, 09:19
Najbliższe wybory przyniosą zmianę na stanowisku szefa powiatu.Ludzie obserwują i wyciągają wnioski.Wyborcy wybory ZMIANY
Zażenowany
Zażenowany 17.11.2017, 08:17
Dramat, buta i zero merytoryki....
Gość
Gość 17.11.2017, 08:06
Nie wiem czy dobrze pamietam ze kiedys dyrektor staszica tez nie chciala wpuscic komisji rewizyjnej na kontrolę projektu unijnego ? potem wyszlo ze byly nieprawidlowosci
Gosc
Gosc 17.11.2017, 07:58
Jesli wszystko ze smieciami i basenem jest w porządku to dlaczego nie moze sprawdzic tego kimisja rewizyjna ?
Jas
Jas 17.11.2017, 07:41
Prawda w oczy kole ... Jechać Panie starosto z tymi krętaczami !
Gość
Gość 17.11.2017, 06:59
Nie rozumiem tego , skoro szpital mówi ze owszem potrzebuje pieniądze na specjalistyczną aparaturę ale nie na echokardiograf no to czemu rada mista na sile wciska ten sprzęt ???? Co to wogóle jest ???
Monia
Monia 17.11.2017, 07:44
A no właśnie. Komu będzie służył ten echokardiograf? Czuję następny przekręt świty Górczyńskiego. Wilk w owczej skórze.
...
... 17.11.2017, 05:14
Panie Starosto więcej pokory i kultury !
Ul.Polna ,DPS, Szpital ... idt. Jest OK ???
:(
prot
prot 16.11.2017, 23:02
Skoro echokardiograf nie potrzrebny to po co kilka miesięcy temu powiat przyjął pieniądze od rady miasta? Ktoś tu kręci...
GR
GR 16.11.2017, 23:00
Żenada. Pomyśleć tylko, że taką reprezentacje ma nasz powiat. Jak ten człowiek rozmawia z ludźmi reprezentującymi jakiś poziom. Wiedzę, kulturę, wykształcenie. Jestem przerażony. Ponadto trudno uwierzyć w to, że to tylko po stronie prezydenta leży wina a Pan starosta święty. Wystarczy tylko spojrzeć na ilość procesów jakie obaj panowie toczą w sądach i wszystko jest jasne. Prezydent zero a tu w programie już o dwuch mowią i że będą kolejene. Ludzie obudźcie sie.
kordiAN
kordiAN 16.11.2017, 21:47
Pieniądze na echo to taka sam zagrywka Gorczyńskiego jak z tymi pieniędzmi na onkologię. Wtedy też nie było podstaw prawnych na to, żeby starostwo mogło te pieniądze wziąć, ale prezydent i tak się upierał, że starosta nie chce i już. A ja może sobie nie życzę, żeby moje pieniądze wydawać na sprzęt, który później będzie stał gdzieś w piwnicy i się kurzył.
Ostr
Ostr 16.11.2017, 21:44
Do roboty Panie starosto bo czerwony Pan jestes albo od cisnienia albo od solarki. Podajcie Pana Sajde do sondu jak nie mowi prawdy.... Nie podacie bo to prawda, dyrektorzy, etatowy czlonek zarzadu, Pan Walesic, Pan Ołownia co chcial wszystko prywatyzowac, dyrektor lipiec zbieznosc nazwisk? Koalicja kompromitujaca powiat, Pani Kobiałka zwolniona z Kunowa z zastepcy burmistrza bo startowala KWW. Przegrales Pan z krestesem z Gorczynskim i to Pana boli.... Byles Pan w Koalicji z TOSem. Przypadkiem bo nie z wyboru suwerena zostales Pan starosta. Dodatkowo najgorszym wedlug mnie w histori powiatu.
kazio
kazio 16.11.2017, 22:23
Proponuję powrót do szkoły podstawowej z taką ortografią.

Pozostałe