CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Odpowie za pozbawienie życia swojego narodzonego dziecka

  • 2.11.2017, 14:52 (aktualizacja 02.11.2017 20:45)
Odpowie za pozbawienie życia swojego narodzonego dziecka
Podziel się:
Oceń:

Opatowscy policjanci zatrzymali 33- letnią mieszkankę powiatu, która usłyszała zarzut pozbawienia życia dziecka pod wpływem porodu oraz znieważenia jego zwłok. Przypomnijmy, noworodka odnaleziono w ubiegłą środę na cmentarzu w Ożarowie. Od momentu ujawnienia zwłok policjanci wraz z Prokuraturą Rejonową w Opatowie pracowali na ustaleniem okoliczności tej sytuacji. Materiał zebrany przez śledczych w tej sprawie pozwolił wczoraj na zastosowanie przez sąd tymczasowego aresztu wobec 33-latki. 

33- letnia kobieta została zatrzymana w poniedziałek, w miejscu zamieszkania.  Był to efekt pracy policjantów z opatowskiej komendy wspieranych przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz nadzorującej postępowanie opatowskiej prokuratury. 

Mieszkanka powiatu będzie odpowiadała teraz za pozbawienie życia swojego narodzonego dziecka, którego zwłoki odnalezione zostały 25 października w Ożarowie. Ujawniły je osoby, które wykonywały prace porządkowe na cmentarzu. Od tego momentu funkcjonariusze wraz z prokuraturą prowadzili działania w celu ustalenia wszystkich okoliczności tej sprawy. Włączyli się w nie również policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. 

We wtorek 33-lataka została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Opatowie, gdzie usłyszała zarzut pozbawienia życia swojego dziecka tuż po porodzie oraz znieważenia jego zwłok. Wczoraj Sąd Rejonowy w Opatowie zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 

Ponadto w poniedziałek policjanci zatrzymali również 25-letnia mieszkankę powiatu opatowskiego, która wspólnie z 33-latką miała dopuścić się znieważenia zwłok dziecka. We wtorek prokurator rejonowy w Opatowie zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga
Aga 6.11.2017, 11:23
"Nawet okno życia nie jest w stanie uratować nie jest w stanie uratować malutkiego życia"

Pozostałe