CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Gala olimpiad specjalnych

  • 30.10.2017, 08:40
Gala olimpiad specjalnych
Podziel się:
Oceń:
.

Już 3 listopada 2017 roku w ORW „Polanika odbędzie się Gala Specjalnych Sportowców Zrzeszonych w Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Olimpiad Specjalnych Polska. Z Ostrowca Świętokrzyskiego jest nominowanych aż 5 zawodników i 2 trenerów.


Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną, którzy reprezentują nie tylko swoje Kluby, czyli „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” oraz „RYWAL” działający przy Zespole Szkół Specjalnych, ale również nasze miasto i powiat dostali nominacje za swoje osiągnięcia, o których na bieżąco informujemy na naszych łamach.
Z Klubu Olimpiad Specjalnych „RYWAL” nominowany został Rafał Bilewicz, natomiast z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” nominowani zostali Paweł Dunal, Marcin Dunal, Paweł Menducki oraz Tomasz Taborski. 
Trenerami, którzy zostali docenieni i znaleźli się wśród nominowanych są Ernest Krajewski („RYWAL”) oraz Remigiusz Woźniak („SZANSA”).

Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć osobiście na Gali, bo już od godziny 19:00 na profilu Facebook Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie (@olimpiadyspecjalneswietokrzyskie) odbędzie transmisja na żywo, gdzie w trakcie Gali zostanie wyróżnionych 10 zawodników i 5 trenerów Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska tytułem Lider Zawodników/Trenerów Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe