Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Mundurowy bieg czyli I Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w Biegu Ulicznym

Mundurowy bieg czyli I Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w Biegu Ulicznym

W ramach Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2017 rozegrane zostaną I Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w Biegu Ulicznym na dystansie 10 kilometrów. Przedstawiciele „mundurówki” pobiegną wspólnie z innymi uczestnikami biegu głównego. Będą zatem klasyfikowani zgodnie z regulaminem biegu głównego oraz (dodatkowo) w swojej wewnętrznej rywalizacji.
 

Patronat nad imprezą objęli: Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Przewodniczący Zarządu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Kielcach Jerzy Kaniewski, Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach st. bryg. Adam Czajka oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski Adam Podsiadło.

W mistrzostwach mogą wciąć udział: pracownicy Zawodowej i Ochotniczej Staży Pożarnej, Policji, Służby Leśnej, Wojska, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego, Straż Miejskiej i Gminnej, Służby Więziennej, Służby Ochrony Kolei i innych.

Uczestnicy Otwartych Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w Biegu Ulicznym na 10 km powinni w trakcie rejestracji do biegu zadeklarować swe zatrudnienie w służbach mundurowych (odpowiednie znacznik w formularzu) i okazać się legitymacją służbową podczas odbioru pakietu startowego lub rejestracji w biurze zawodów, w dniu imprezy. 

Zapisy internetowe prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Opłata startowa do 9 listopada wynosi 40 zł, a w dniu imprezy – 50 zł.
 

Paulina Kopeć
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe