Wakacje na plus w ostrowieckim PKS-ie

Wakacje na plus w ostrowieckim PKS-ie
Ponad 8000 podróżuącyh do nadbałtyckich kurortów, turystyka weekendowa z naciskiem na rowerzystów i ekskluzywne kursy do Krakowa - tak wygklądały tegoroczne wakacje w ostrowieckim PKS-ie. Podsumowanie letniego okresu odbyło się na specalnie zwołanej konferencji w nietypowym miejscu - dyżurce kierowców.

To było wyjątkowe lato dla ostrowieckiego PKS-u. Oferta połączeń jaka przygotowana została na "wakacje 2017", cieszyła się dużym zainteresowaniem, a regularne linie do nadbałtyckich miejscowości, okazały się strzałem w dziesiątkę.

Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny

Podczas wakacji sprawdziła się również nowa propozycja aktywnej turystyki weekendowej, zintegrowanej z połączeniami kolejowymi. Dzięki  niej z rowerami można było podróżować z Ostrowca Świętokrzyskiego do Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo w Ujeździe, a także do Krzemionek i Bałtowa. Rowery przewożone były specjalnym autobusem wraz z przyczepką. Ponadto uznaniem cały czas
cieszą się wprowadzone latem tego roku dodatkowe połączenia do Krakowa, gdzie podróż przebiega w komfortowych warunkach.

Co ważne wszystkie wakacyjne połączenia odbyły się bez jakichkolwiek zakłóceń. 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe