Ślubowanie sportowców

Ślubowanie sportowców
To było wyjątkowe ślubowanie. Po raz pierwszy, jednocześnie udział w nim wzięli uczniowie podstawówki i uczniowie liceum. Wyjątkowe również z tego względu, że przeprowadzone przez nowego dyrektora placówki.

Ślubowali pilną i systematyczną naukę.

Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny

Wzorowe zachowanie, godne i honorowe postępowanie.

Ale jak na Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przystało, uczniowie ślubowali też krzewić idee olimpizmu oraz należycie wypełniać obowiązki ucznia i sportowca.

W liceum utworzone zostały klasy o profilach piłki siatkowej dziewcząt, piłki nożnej chłopców oraz klasa interdyscyplinarna, gdzie młodzież trenuje pływanie, waterpolo, lekkoatletykę, a od tego roku również dziewczęta grają w piłkę nożną. VI i dwie VII klasy mistrzostwa sportowego także mają charakter interdyscyplinarny. 

Uczniowie, którzy zdecydowali się na naukę w szkole mistrzostwa sportowego podkreślają, że jednym z wielu czynników jaki zdecydował o ich wyborze jest dobre rozplanowanie zajęć lekcyjnych i treningów. Z młodzieżą pracuje profesjonalna kadra, zarówno nauczycieli jak i trenerów, którzy dbają o ich sportową i naukową przyszłość. 
 

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe